Pani Jando - chce tylko powiedziec Dzien Dobry!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pani Jando - chce tylko powiedziec Dzien Dobry!

Postprzez SavabezWarsa So, 12.05.2007 11:55

Witam Serdecznie Pani Jando,

Jest pani bardzo inspirujaca osoba, piekna kobieta i czlowiekiem.
Zycze duzo zdrowia i aby wszystko sie ukladalo po pani mysli.
Nowa strona internetowa ogromnie mi sie podoba , jest duzo ladniejsza niz poprzednia , czytelniejsza tylko aby powiekszyc zdjecia przy kliknieciu to troche dlugo trwa.

Ja od 1 maja zaczelam moja nowa prace - prace z nowymi mozliwosciami i odpowiedzialnoscia, wieksze perspektywy i wolnosc o jaka mi chodzilo tak dlugo na to czekalam i w koncu jest ten sukces! Tak sie ciesze!
Depresja z tamtego roku to nie byla depresja tylko jakies przeczucia i moze cos w rodzaju depresji - moja ukochana babcia zmarla 1 grudnia , przed swietami wiec... nie moglam w to uwierzyc choc jakeis dziwne znaki mowily i uprzedzaly mni eo tym zdazeniu w listopadzie. Juz otrzasnelam sie z tego i w moim zyciu jest duzo lepiej.
Kocham czlowieka ktory jest slawny i wyjatkowy, kocham go prawdziwie , goraco, bezinteresownie i namietnie, podziwiam go za charyzme , glos , talent i osobowosc i po prostu ON jest jeden - jedyny.
Pani Krystyno, jakie zycie jest nieprzewidzalne.....

Serdecznosci i moc dobrych wibracji w Pani strone kieruje.

Z Krainy Deszczowcow ( choc w tym roku jest przepiekna wiosenna pogoda bez ulewnych deszczow ) NL

Sava ktora spotkala swojego Warsa.
SavabezWarsa
 
Posty: 9
Dołączył(a): Śr, 26.10.2005 04:20
Lokalizacja: Holandia

Postprzez Krystyna Janda N, 13.05.2007 21:12

No to się ciesze , pozdrawiam. Jak ten sławny i utalentowany i Super ma dobrze z Panią . Czy to na pewno wie?
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja