Pomysl na spektakl bez granic c.d.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pomysl na spektakl bez granic c.d.

Postprzez Sheng N, 01.07.2007 20:28

Droga Pani Krystyno,

Wiem, ze to moze byc trudna decyzja, ale mysle ze zawsze jest warto miec kilkadziesiat osob wiecej na widowni nawet gdy sa one obecne tylko wirtualnie bo niezaleznie jak bardzo prozaicznie to zabrzmi jest to twardy pieniadz, ktory zasili panstwa kase, a rownoczesnie jest to niewatpliwie ogromne przezycie duchowe dla ludzi oddalonych o tysiace kilometrow od polskiej sztuki.
Gybym mogl cos doradzic to jezeli telewizje internetowe zadaja zbyt duzo za obsluge tego typu transmisji (a w moim mniemaniu bedzie to wtedy kiedy zostanie Panstwu mniej niz 50% z elektronicznie sprzedanego biletu) to moze warto zainwestowac jednorazowo pewne pieniadze i samemu stworzyc taki serwis, tu musze dodac ze nie jest to wbrew pozorom bardzo skomplikowane. Wtedy jedyne koszty jakie beda Panstwo ponosic to koszty lacza internetowego. Jezeli w przyszlosc bedziecie Panstwo potrzebowali w tej dziedzinie jakiejs porady to mimo ze nie jest to moja domena (jestem porgramista od wiekow) sluze swoja skromna rada (oczywiscie zeby nie bylo niedomowien za darmo).

Z powazaniem

Krzysztof
Sheng
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pt, 29.06.2007 20:20
Lokalizacja: USA

Postprzez Krystyna Janda Pn, 02.07.2007 10:52

Bardzo dziękujemy, PIERWSZYM PROGIEM I WIELKIM KOSZTEM JEST PROFESJONALNA REJESTRACJA SPEKTAKLU, montaż ITD...A POTEM niebagatelny problem to PRAWA AUTORSKIE, NIEWIELU autorów oddaje czy sprzedaje prawa do rejestracji . Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja