:D

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

:D

Postprzez qbixa17 Śr, 04.07.2007 20:02

Pani Krystyno,

Dzisiaj widziałam ,Lament" po raz drugi. Pierwszy raz to była premiera i było piękne słońce. Dzisiaj było zupełnie inaczej. Spektakl wydawał się inny, a i pogoda miała duży wpływ na jego odbiór. W pewnym momencie przestał padać deszcz, jednak kiedy sztuka dobiegała końca i atmosfera zaczęła się zagęszcząć znów zaczęło lać. Tak więc finał rozgrywał się podczas totalnej ulewy. Można powiedzić, że deszcz stanowił dekorację, wzmagał dramatyzm :P Moment, kiedy aktorki na końcu stały we trzy na scenie, na deszczu był niesamowity, bardzo prawdziwy, niezapomniany.

Pozdrawiam, Emila.

PS. Wszystkim, którzy przeczytali tego posta z całego serca polecam ,,Lament" w deszczową pogodę :)
qbixa17
 
Posty: 20
Dołączył(a): Cz, 05.04.2007 19:57

Postprzez Krystyna Janda Śr, 04.07.2007 20:35

Tak ten spektakl ma wspaniała dekorację, tło dźwiękowe, muzykę , naturalne efekty....wspaniale. Bogusia tylko boi się burzy, jak zaczną walić pioruny ucieknie. Będą nowe aktorki w Lamencie- już 10 tego lipca pani Katarzyna Maternowska w roli Justyny a potem będą grać na zmianę z Marysią w sierpniu i wrzesniu, a od połowy sierpnia pani Barbara Wrzesińska w roli Zofii, pani Schubert wyjeżdża za granicę . Gramy do 12 lipca , potem przerwa do 17 sierpnia i 17 sierpnia ruszamy znowu aż do połowy września mam nadzieję. Potem kończymy projekt.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja