Jeden dzień z życia mężczyzny

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Jeden dzień z życia mężczyzny

Postprzez GrejSowa Śr, 04.07.2007 22:58

Pani Krystyno

Bardzo fajny dzisiejszy wpis do dziennika. Krótko i na temat. A ja sobie przypomniałam mój list do Pani, jeszcze w starej korespondencji, w którym pytałam Panią o to, w jakiej promocji wygrała Pani swojego męża. Do pytania zainspirowała mnie scena z filmu "Nad złotym stawem" z Henry Fondą i Kate Hepburn. W tym filmie, na pytanie przybranego wnuka, jak poznał babcię, Henry odpowiedział, że wygrał ją w promocji wysyłając kody kreskowe z opakowania po płatkach śniadaniowych. Pani mi wtedy z uśmiechem odpowiedziała, że to nie była żadna promocja, tylko second-hand. Ja to się dopiero wtedy uśmiałam! No, widzi Pani, Pani Krystyno, no, widzi Pani? W second-handzie też można trafić na coś wyjątkowego! Z wielkim szacunkiem i podziwem przyglądam się parom, które miłość połączyła na dłużej...nierzadko na całe życie. To mnie utwierdza w przekonaniu, że taka miłość istnieje, że jest możliwa...to niesie też nadzieję, bez której życie traci barwy. Dziękuję za tę nadzieję.

Serdeczne pozdrowienia dla Pani i męża. "Naszego" męża ;-)

Małgorzata Matuszak
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda N, 08.07.2007 13:43

A ode mnie serdeczne pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron