Aktorka, wokalistka, pisarka i wogóle tornado połączone z dy

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Aktorka, wokalistka, pisarka i wogóle tornado połączone z dy

Postprzez anialek Wt, 10.07.2007 13:59

Witam Pani Krysiu! Ostatnio TVP KULTURA puściło dwa filmy z Pani udziałem, pierwszy to „Stan posiadania” Krzysztofa Zanussiego, a drugi to „Dekalog cz. II” Kieślowskiego. Dwa tak różne w tematyce filmy i różnych, ale wybitnych reżyserów polskiego kina, oglądałam jak zahipnotyzowana, a rzadko potrafi mną coś tak wstrząsnąć, zresztą rzadko też mam przyjemność oglądać coś wybitnego, poruszającego... Telewizji prawie nie oglądam, lubię bardzo kino europejskie szczególnie francuskie i oczywiście polskie...
Moją ulubioną polską aktorką pisze to bez wazeliniarstwa jest oczywiście Pani. W każdej filmowej roli jest Pani świetna, ma Pani tak rzadki u dzisiejszych aktorek magnetyzm... Wszystko, czego się Pani dotknie, zamienia się w złoto... Ma Pani swój własny teatr, w którym przygotowuje Pani spektakle tylko takie, jakie Pani chce i jakie uważa Pani za dobre i wartościowe... Gra też Pani role takie, jakie Pani chce... Jednym słowem talent, połączony z ogromną pracą i oczywiście ogromna siła, to powoduje, że potrafi Pani dopiąć swego, nie poddaje się Pani zbyt szybko, tak myślę... Jest Pani wzorem dla wielu kobiet, bo pokazuje Pani, że jak się czegoś mocno chce, to można to osiągnąć, że marzenia się spełniają... Jest Pani takim naszym tornadem połączonym z dynamitem i mimo, że nie ma Pani pięknej barwy głosu, dużej skali jak Edyta Górniak czy Whitney Houston to Pani śpiew sprawia, że mam ciarki na plecach. Jejku właśnie Pani dla mnie jest doskonała aktorka, wokalistka, a że kocham piosenkę literacką, a w takiej Panią słyszałam i sama próbuję taką piosenkę śpiewać i takie pisać teksty piosenek, to jest mi Pani najbardziej bliska :D :D
W teatrze nie miałam przyjemności Pani oglądać, nie licząc teatru telewizji, ale jak tyko będę mogła przyjechać do Warszawy, to z pewnością wybiorę się na jakąś sztukę do Teatru Polonia... Bardzo cieplutko i słonecznie, choć na dworze pada deszcz pozdrawiam... Ania
"Życie jest jak nudna sztuka w teatrze, ale nie warto się spieszyć z wychodzeniem przed nieuniknionym końcem spektaklu" Andrzej Wajda
Avatar użytkownika
anialek
 
Posty: 350
Dołączył(a): Pn, 09.05.2005 09:49
Lokalizacja: Z miasta Feliksa Nowowiejskiego twórcy "Roty"

Postprzez Krystyna Janda Wt, 10.07.2007 14:58

Bardzo miły i długi list napisany w dziwnym rytmie. Serdeczności.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja