Krysiu...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Krysiu...

Postprzez Sinan Wt, 10.07.2007 16:45

Pewnie temat ten wyda sie dziwny na tym forum. Jesli wyda Ci sie zbyt dziwny po prostu go pomin.

Otoz, chcialbym zapytac Cie, co Ty myslisz o wszystkim tym, co obecnie dzieje sie w Polsce. Ostatnio bowiem zauwazylem u mnie niepokojace symptomy. Pisze w samego serca Dolomitow wloskich, z Bolzano. Tutaj mieszkam, zyje i pracuje...

A symptomy owe, ktore mnie niepokoja to takie, ze boje sie nawet myslec o Polsce. Nauczylem sie patriotyzmu i nostalgii bedac juz za granica (najpierw studia, pozniej praca itd... itp...) I choc wydaje mi sie, ze jestem patriota i mimo wszystko kocham te nasza Polska taka jaka jest (tak jak kocha sie np. schorowana matke), to wcale nie mam w sobie uczucia nostalgii... a jesli juz, to tesknota moja skierowana jest do drogich mi osob, ktore tam staraja sie jakos sobie radzic (bo radzic sobie trzeba, jak powiedzial pewien goral i... zasznurowal buta dzdzownica).
Co Ty myslisz o obecnej sytuacji w tej (nie zawaham sie powiedziec) naszej Polsce...?
G.

PS. Kiedys, jeszcze na starej stronie pisalem z Turcji. Odpisalas mi, ze chcialabys wysluchac mojego kazania... :)
Sinan
 
Posty: 4
Dołączył(a): Wt, 03.07.2007 12:35
Lokalizacja: Bolzano

Postprzez Krystyna Janda Śr, 11.07.2007 03:50

A ja jej nie kocham takiej jak jest teraz. Patrzę an nią z niepokojem i smutkiem. I dziwię sie że ujawniło się w Polkach tyle oburzających mnie cech. Smutno mi każdego dnia coraz bardziej. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja