Zapamiętanym być .....

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Zapamiętanym być .....

Postprzez Madulka Wt, 10.07.2007 21:04

Witam, Pani Jando!
Jak miło zobaczyć kilka słów od Pani, ostatnio się zastanawiałam, czy pamięta Pani takie drobiazgi jak to, że zawsze zwracam się tak do Pani. Dlaczego? Kiedyś już pisałam, tak się u nas w domu o Pani mówi. Myślałam też sobie czy jak się kiedyś spotkamy i tak się do Pani zwrócę czy będzie Pani wiedziała, że to Magda z forum.
Człowiek to zabawne zwierze – tak teraz myślę o sobie, chcemy być zapamiętani, nie bezosobowi, nie anonimowi, stąd pewnie zrodziło się to moje pytanie.
Czy będzie Pani wiedziała, a przecież spotyka Pani setki, tysiące ludzi każdego miesiąca i cóż pewnie każdy chciałby być zapamiętany, a przynajmniej mieć taką nadzieję.

Dziś piszę nie tylko z chęci zapamiętania, ale patrzyłam na stronę Teatru, a w repertuarze „Skok z wysokości” 13 lipca. Więc zaraz pomyślałam, że napiszę, że to chyba idealna data (13 – piątek) dla tego spektaklu - prawda, a druga sprawa 112 st. Fahrenheita to 44 C, pytała Pani u nas w Gdańsku. Ale nie zamierzam się mądrzyć, bo pewnie już inni byli szybsi.
Na dziś miłej reszty wieczoru, w ulubionym, ukochanym towarzystwie, a na najbliższe dni dużo uśmiechu i pod dostatkiem tego „czegoś” co sprawia, że jest Pani tak niezwykłą, zwyczajnie – niezwyczajną osobą.

Serdeczności z Gdańska
Magda
Avatar użytkownika
Madulka
 
Posty: 348
Dołączył(a): Pn, 11.09.2006 21:06
Lokalizacja: Gda

Postprzez Krystyna Janda Śr, 11.07.2007 03:58

Serdeczności pani Magdo. Tak, rozpoznaję Panią, od jakiegoś czasu po sposobie zwracania sie do mnie, to znaczy daje mi to znak na poczatek ze to ta osoba. Dziękuje i pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja