o-o-o-o-o Koraliki Karolci o-o-o-o-o

Tutaj publikujcie swoje opowiadania, scenariusze, felietony, rysunki itp

Postprzez okularnica N, 08.07.2007 21:38

O, a to u EG teraz aktywacja jest? Ochrona antyspamowa działa ;)

A ja? na przykład KJ słucham, prawda Madzia? A w tej chwili Edith Piaf :)
Avatar użytkownika
okularnica
 
Posty: 409
Dołączył(a): Śr, 14.02.2007 17:45

Postprzez kinia0406 N, 08.07.2007 21:39

.
Ostatnio edytowano Cz, 11.06.2009 15:56 przez kinia0406, łącznie edytowano 1 raz
kinia0406
 
Posty: 12698
Dołączył(a): So, 07.05.2005 19:15

Postprzez olga N, 08.07.2007 21:40

Oj działa, działa. Mieli od razu wysyłać aktywację, a ja czekam i czekam ...
A ja np. teraz Jacka Bończyka słucham :)
Dzięki Kinia :D =*
Avatar użytkownika
olga
 
Posty: 421
Dołączył(a): Śr, 27.06.2007 18:12

Postprzez Asia N, 08.07.2007 23:59

weszłam sobie na strone o EG...ale macie fajne tapety hiii
Avatar użytkownika
Asia
 
Posty: 1465
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 14:12

Postprzez kardolinka Pn, 09.07.2007 08:11

Ponieważ też jestem wielbicielką E. GEPPERT! postanowiłam zarejestrować się na forum.... ale tamto forum jest takie trochę dla mnie "bez życia", bo tutaj możemy pisać do KJ, Pani Krysia pisze w dzinniku( chwilowo nie :lol: ) ,a tu jest inaczej niż tam. Tutaj KJ jest " z nami". :) A na stronie i forum E.G to nawet nie wiadomo czy ona tam zagląda. :?
.....
Kurcze zaraz się wkurzę!! Nie mogę się zarejestrować, wiecznie robią się błędy, albo strona mi wygasa :?
Ostatnio edytowano Pn, 09.07.2007 09:51 przez kardolinka, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
kardolinka
 
Posty: 235
Dołączył(a): Pn, 23.04.2007 14:23
Lokalizacja: z

Postprzez kardolinka Pn, 09.07.2007 08:19

Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, admin@egeppert.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

O co im chodzi?! Ok ! Nie chce mi się już... :roll: Wiem, wiem, za szybko się zniechęcam, jestem niecierpliwa, dlatego nawet na fortepianie, ani na gitarze, ani na skrzypcach nie moge grać, bo się od razu wkurzaaaam! Mam trzy instrumenty w domu i na ŻADNYM nie gram dobrze, na fortepianie grałam w muzycznej , ale się zniechęciłąm przez nauczyciela, bo się na mnie wydzierał, a teraz mam keyboarda, bo mówiłam ,że na tym
"czymś" to napweno będę grała, ale już nie mam nauczycielki, bo tak jak odeszłam od niej ze śpeiwu to tak samo odeszłam z lekcji gry na keyboardzie. Jestem wkurzona, nei chcę mi się już pisać. W sumie to się cieszcie, bo byście miały dużo do czytania, a i tak się już strasznie rozpisałam. Buziakiiii! Jeszcze dziś anpiszę, tylko musze zjeść śnaidanie i ochłonać, no i jeszcze wziać prysznic i ubrać się :lol: Narazie!
Avatar użytkownika
kardolinka
 
Posty: 235
Dołączył(a): Pn, 23.04.2007 14:23
Lokalizacja: z

Postprzez Magdalena83 Pn, 09.07.2007 09:06

okularnica napisał(a):A ja? na przykład KJ słucham, prawda Madzia? A w tej chwili Edith Piaf :)


zgadza się, nawet mam swój mały udział w rozwijaniu w Tobie i kini zainteresowania i sympatii dla śpiewu KJ :]]]]]
Avatar użytkownika
Magdalena83
 
Posty: 4144
Dołączył(a): Śr, 23.08.2006 16:30

Postprzez ness Pn, 09.07.2007 09:22

Hej Karolcia!
pisze do Ciebie "stara kobieta" (35) ness.
Na początek parę słów, moich wrażeń, co do Twojej osoby i jej istnienia na tym forum. Czytam sobie Twoje listy do KJ i posty itd, i odnoszę wrażenie, że trochę chyba zbyt bardzo eksponujesz siebie w tym wszystkim, w listach rzucasz światło przede wszystkim na siebie, ale myślę, ze to jest chyba w tych czasach cecha bardzo na miejscu, gdy chce się przebić w "szołbiznesie".
Mam nadzieję, że nie będziesz kimś w rodzaju Frytki. promocja, promocja i...nic poza tym.
Myślę, że na pewno nie będziesz, bo głos masz zdecydowanie lepszy, ale pracy przed Tobą jeszcze bardzo dużo. I widzę, że dążysz do celu uparcie i pewnie go zdobędziesz.
Mam małą radę - więcej pokory. Pewność siebie jest dobra, bo pozwala nam osiągać cele oraz zarazić sobą innych. Jednak nazbyt wielkie mniemanie o sobie może odstraszać. Ktoś, kogo jest zbyt dużo, czasem się przejada.
Cóż poza tym - radzę zwrócić większą uwagę na język, na słownictwo, na poprawną polszczyznę. Dbałość o szczegóły.
Ktoś, kto pięknie śpiewa i ładnie wygląda nie będzie traktowany poważnie, jeśli będzie pozbawiony klasy.
Zatem czytaj Kardolinko dużo dobrej literatury, słuchaj ludzi, którzy mówią piękną polszczyzną i ucz się.
Myślę, że mam prawo tak szczerze pisać, bo siedzę w tym środowisku właściwie od urodzenia i mniej więcej wiem jakimi prawami się rządzi.
Co do Buffo, to jeśli chcesz się za to naprawdę zabrać, to zapomnij o zniechęceniu i "rzuceniu " w kąt, jeśli Ci coś nie wychodzi. Tacy tam odpadają. Jeśli czegoś nie potrafisz zrobić, to ćwicz tak długo, a ż wyjdzie. Wtedy wygrasz.
Powodzenia!
Avatar użytkownika
ness
 
Posty: 3029
Dołączył(a): Śr, 15.03.2006 20:56
Lokalizacja: home sweet home

Postprzez kardolinka Pn, 09.07.2007 09:41

Rozumiem Ness. Jestem dużym, ale zawsze dzieckiem i robię co w mojej mocy. Staram sie uczyć od innych, ale jest cięzko, szczególnie jeśli prawie codziennie w szkole jestem z młodzieżą, która jest mało kulturalna, nieprzewidywalna jeśli chodzi o zachowania w stosunku do innych i zapatrzona we własny nos. Dla moich koleżanek w klasie najważniejsze są modne ubrania i ich firma, a muzyka, sztuka, teatr?! Czy one były kiedyś w teatrze, chyba z klasą, a tak "same z siebie"? Z tym jest gorzej. Raczej fatalnie. Mówię dużo o sobie, bo właściwie nie mam z kim mówić. Niby mam koleżanki w kalsie, ale je moje zainteresowania nie interesują, a jak mówię o KJ to od razu wybuchają śmiechem. Okropne. Lekceważą wszystko, wszystkich, "do celu dążą po trupach", więc ja muszę robić tak samo, bo inaczej jestem w tyle.
Co do Buffo to uznali, ze jestem za młoda i powiedzieli, żebym przyszła za kilka lat, bo boją się o dojazd z Łodzi, o to czy mi "woda sodowa nie uderzy do głowy" itd.
...
Ja juz dawno sama sobie zaszczepiłam miłosc do pisoenek KJ, choc nie jest ich bardzo dużo. Właśnie przed chwilą skończyłam sobie je śpiewać, ładne są, ale nie ma niestety nigdzie do nich podkładów. Szkoda :?
Avatar użytkownika
kardolinka
 
Posty: 235
Dołączył(a): Pn, 23.04.2007 14:23
Lokalizacja: z

Postprzez Asia M. Pn, 09.07.2007 10:28

zgadzam się w 100% z Ness..
Avatar użytkownika
Asia M.
 
Posty: 391
Dołączył(a): Wt, 31.10.2006 09:01
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kinia0406 Pn, 09.07.2007 16:40

.
Ostatnio edytowano Cz, 11.06.2009 15:58 przez kinia0406, łącznie edytowano 1 raz
kinia0406
 
Posty: 12698
Dołączył(a): So, 07.05.2005 19:15

Postprzez olga Pn, 09.07.2007 18:52

kardolinka napisał(a): Dla moich koleżanek w klasie najważniejsze są modne ubrania i ich firma, a muzyka, sztuka, teatr?! ... Niby mam koleżanki w kalsie, ale je moje zainteresowania nie interesują, a jak mówię o KJ to od razu wybuchają śmiechem. :?

Karolciu, w każdej szkole są takie " mądre" panny. Najlepiej się nimi nie przejmować, a w szczególnych przypadkach nawet nie odzywać. Uwierz mi. Wiem o tym najlepiej, ponieważ w mojej byłej klasie gimnazjalnej była właśnie taka grupa dziewczyn.
Avatar użytkownika
olga
 
Posty: 421
Dołączył(a): Śr, 27.06.2007 18:12

Postprzez kardolinka Wt, 10.07.2007 18:49

Jeszcze chciałam coś dodać do odpowiedzi do Ness. ( Własciwie do wszytskich na forum, ale wynika to z listu od Ness)

Co do zwracania na siebie uwagi, to zawsze zachowywałam się w ten sposób, ale nie robię tego umyślnie. To nie jest show biznes, tylko forum i nie robię nic w tym celu, żeby się przebijać z pośród "tłumu". Moim zamiarem nie jest zwracanie na siebie uwagi, i nie robię tego przez zarozumiałość, czy zbyt wielkie mniemanie o sobie. Zawsze zwracam na siebie uwagę i dużo o sobie mówię, ale to nie wynika z zuchwalstwa, tylko po prostu tak się zachowuję naturalnie(Po co miałabym być przd Wami "sztuczna"?). Lubię opowiadać innym co mi się wydarzyło, lubię duuużo mówić, jestem gadułą, ale nie sądzę, żeby gadulstwo było moją wielką wadą. Zawsze się tak zachowywałam i nie robiłam tego celowo( tylko po to, żeby zwrócić na siebie uwagę), także mam nadzieję, że nie będziecie mnie oceniać tak powierzchownie, bo staram się jak mogę, aby się ze wszystkimi "dogadać". Moze razi Was to, że jestem bardzo szczera i prawie zawsze mówię (piszę) to co mi przyjdzie do głowy, a nie zawsze to jest stosowne i mądre, ale to jest, tylko przez moje "roztrzepanie" i "szczerość do bólu". Czasami, aż mi wsytd, bo rozmawiam z kimś,a w pewnym momencie jak coś powiem to... :roll: Inaczej : "Walę prosto z mostu", ale nie robię tego przez zuchwalstwo, tylko przez to, że czasem najpierw coś powiem, a potem pomyślę. Jest mi trochę przykro, że uznaliście, że jestem zbyt pewna siebie, bo nigdy nie chciałam dać wam czegoś takiego do odczucia, nie uważam się ani za lepszą ani - tym bardziej w moim wieku - mądrzejszą.
Pozdrawiam i liczę na odrobinę zrozumienia.
P.S. Co do dbałości o szczegóły, to piszę na tyle szybko, ze robię przy tym wiele błędów (np. zamiast ę-e , ż-z, itp. , "przekrękcam słowa" lub "gubię" przecinki)

Tyle do Ness :) Dziękuję za radę.

P.S.2 Spodobał mi się jeden obrazek. Zobaczcie...

Obrazek
Avatar użytkownika
kardolinka
 
Posty: 235
Dołączył(a): Pn, 23.04.2007 14:23
Lokalizacja: z

Postprzez Asia M. Śr, 11.07.2007 15:07

Karolciu!
Nie wiem czy gadulstwo jest wadą czy nie ale myślę, że nie o gadulstwo tu chodzi.. Bo to nie jest kwestia tego, że za dużo mówisz ale tego, że za dużo mówisz o sobie! Ja też czytam Twoje listy do KJ, posty, itp. I też odniosłam wrażenie, że trochę chyba zbyt bardzo - jak to napisała Ness - eksponujesz siebie w tym wszystkim. W każdym liście podkreślasz swoją osobę. Mniej lub bardziej, ale w każdym. Nie trzeba szukać daleko, wystarczy przeczytać choćby Twój ostatni list do KJ – „Akurat tata miał bardzo dobry humor, bo oglądał mój występ w telewizji i był bardzo dumny.”
Nie zrozum mnie źle Karolinko ale tak to wygląda..
Pozdrawiam Cie serdecznie i życzę Ci dużo szczęścia i wytrwałości!
asia
Avatar użytkownika
Asia M.
 
Posty: 391
Dołączył(a): Wt, 31.10.2006 09:01
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kinia0406 Śr, 11.07.2007 15:40

.
Ostatnio edytowano Cz, 11.06.2009 15:59 przez kinia0406, łącznie edytowano 1 raz
kinia0406
 
Posty: 12698
Dołączył(a): So, 07.05.2005 19:15

Postprzez BasiaOsw Cz, 12.07.2007 16:24

Karolciu, słucham tej twojej piosenki i słucham i coraz bardziej się do niej przekonuję:) Masz naprawdę ciekawą barwę głosu,( ale to już pewnie wiesz :) ) natomiast co do zdjęć, odczucia mam różne. Ale dla przeciwwagi tapety wyszły ci świetnie :) tak jak wielu osobom przede mną bardzo mi sie podobają! No, ale nieważne. Odzywam się w związku z czymś innym. Od jakiegoś czasu śledzę tę tu rozmowę na twój temat i w koncu postanowilam wyjsc z ukrycia i się wtrącić ;) To fakt, że w swoich wypowiedziach bardzo eksponujesz siebie, ale cóż... wydaje mi się, że to nie tyle jest twoja wada, ile "cecha charakterystyczna"( choć przyznam,że na początku wydawało mi sie to troszkę... dziwne :) ). Chyba większość osób tutaj obecnych potrafiłaby rozpoznać, że to ty jesteś autorką danego listu po paru zdaniach, bez twojego podpisu... Jak sama wspomniałaś jestes jeszcze dzieckiem i ta chęć mówienia o sobie wynika bardziej z twojego wieku, niż jakiegoś "spaczonego" charakteru. Przy sprzyjających wiatrach wyrośniesz z tego ;) No, to tyle :). A tak pozatym to pozdrawiam wszystkich, życzę miłego dnia, a właściwie wieczorku :):):) a tak już całkiem pozatym to DZIEŃ DOBRY! bo chyba niezdążyłam się jeszcze z nikim przywitać :)
Zyczę Ci Karolciu, dużo szczęścia,
basia
Avatar użytkownika
BasiaOsw
 
Posty: 161
Dołączył(a): Cz, 21.06.2007 22:12
Lokalizacja: O

Postprzez kardolinka Cz, 12.07.2007 20:28

Dziękuję bardzo, i życzę wszystkiego dobrego. Co do barwy głosu, to mam dosyć ciemną, ale nagranie jest dość kiepskie i słabo to słychać :) Jeśli podobają Ci się tapety KJ to mogę je wysłać, chyba, że jesteś jak Kinia fanką E.Geppert, i pulpit jest "zarezerwowany", tylko dla niej. Pozdrawiam.
o-o-o-K-A-R-O-L-C-I-A-o-o-o

P.S Wkleję niedługo jakieś zdjęcie lub obrazek, tylko muszę się za to ostro "wziąć"! W końcu tu ma być NASZA twórczość, proszę pokażcie mi coś ze swojej "szufladki". Narazie nie miałam chęci do życia, jakoś tak nudno się porobiło, z powodu tej "szarej" pogody, ale ma przyjsć znaczne ocieplenie, czego napewno się wszyscy doczekać nie mogą!!! :D :)
Avatar użytkownika
kardolinka
 
Posty: 235
Dołączył(a): Pn, 23.04.2007 14:23
Lokalizacja: z

Postprzez BasiaOsw Cz, 12.07.2007 20:44

masz rację :) mogłoby się w sumie zrobić cieplej, ale ta "szara" pogoda też ma swój urok, przynajmniej dla mnie - lepiej mi się wtedy myśli;) pozdrawiam
Avatar użytkownika
BasiaOsw
 
Posty: 161
Dołączył(a): Cz, 21.06.2007 22:12
Lokalizacja: O

Postprzez kardolinka Pn, 16.07.2007 18:56

KOLEJNA SERIA TAPET Z PANIĄ KRYSTYNĄ JANDĄ :)
Mam nadzieję, że spodobają Wam się tak samo jak poprzednie.
1.
Obrazek
2.
Obrazek
3.
Obrazek
4.
Obrazek
5.
Obrazek
Proszę o podanie numeru, tej tapety, która Wam się najbardziej spodobała (no, chyba, ze spodobały się wszytskie) i podanie adresu email. Wtedy wybrane tapety wyślę w dużym rozmiarze.
Pozdrawiam serdecznie.
o-o-o-o-K-A-R-O-L-C-I-A-o-o-o-o
Avatar użytkownika
kardolinka
 
Posty: 235
Dołączył(a): Pn, 23.04.2007 14:23
Lokalizacja: z

Postprzez olga Pn, 16.07.2007 19:05

Karolciu wysłałam ci pw :wink: :D
Avatar użytkownika
olga
 
Posty: 421
Dołączył(a): Śr, 27.06.2007 18:12

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wasza twórczość