Skok po raz drugi. Tak. :)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Skok po raz drugi. Tak. :)

Postprzez Zazanna Pt, 13.07.2007 21:10

Pani Krystyno...

No dobra przyznam się. Dziś byłam na 'skoku' po raz drugi. Nie mogłam się powstrzymać żeby nie spędzić tego wieczora z Panią, szczególnie że to Pani ostatni spektakl przed wakacjami. Kiedy zadzwoniłam do teatru dzień po wtorkowym 'skoku' i dowiedziałam się, że są jeszcze bilety, mało tego 6 biletów od razu wszystkie zarezerwowałam i kupiłam. Zabrałam koleżankę z mamą i siostrą, moją mamę i wcześniej przeze mnie wspominaną babcię WANDĘ. Tak. Wszystkie Pani były zachwycone i rozbawione.

Moja mama dostała role siostry męża, mama koleżanki gwiazdy filmowej a babcia siedziała w pierwszym rzędzie obok panów grających i śmiała się najgłośniej, jak to z resztą zawsze robi. :)

Dziś pozdrowienia od całej szóstki.
Gorących, leniwych, dłuuugich wakacji (ale nie za długich bo trudno bez Pani wytrzymać :) ) dobrej pogody, wystarczy dobrej. Przynajmniej nie takiej jak w małej Greckiej wiosce ze 'skoku'. Oby miała Pani wystarczająco dużo czasu dla rodziny tak żeby chętnie wrócić do nas (widzów) po tej miłej przerwie.

Do zobaczenia.

Zuzia i cała reszta czyli Wanda, Jola, Agnieszka, Nadia i Olga.
Zazanna
 
Posty: 37
Dołączył(a): So, 12.05.2007 12:54

Postprzez Krystyna Janda N, 15.07.2007 04:01

Ach to Wyście się tak śmiali!!! No, niezłe towarzystwo! Bardzo wszystkie osoby tej kompanii pozdrawiam. Dobrych wesołych dni życzę.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja