Powoli ale do przodu...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Powoli ale do przodu...

Postprzez Madulka So, 21.07.2007 19:06

Wieczorne serdeczności Pani Jando

Dziękuję za ostatnie słowa. I jak najbardziej, tak jak Pani napisała, mam zamiar znaleźć swoje słoneczne miejsce. Dosłownie, to mam kilka swoich samotni, gdzie mogę spokojnie łapać oddech.
Tak sobie myślę, że prawdziwe szczęście to mieć "słoneczne miejsce w życiu" i móc dzielić je z kimś bliskim sercu – marzenie, ale nikt nie mówi, że nie może się spełnić, prawda?! Już raz mi się spełniło, statystycznie nie mam szans, ale życie i uczucia to nie statystyka. Mając Mężczyznę Swojego Życia u boku, można wszystko, nawet można mieć Swój Teatr – na pierwszy rzut oka niemożliwe, ale tylko na pierwszy rzut, bo przecież JEST.
Dzięki za optymizm, który od Pani bije, podejrzewam, że nie raz był na granicy wyczerpania, ale tak wspaniale potrafi to Pani ukryć i skupić uwagę na radosnych stronach życia, nic tylko podziwiać i przenosić na własne.

A jak urlop? Udaje się łapać motyle i patrzeć w niebo?

Serdeczności i jak zawsze ciepłe myśli z nad morza, pozdrawiam

Magda

p.s.
wspaniale, że będzie Pani znów w trójmieście, myślę o festiwalu w Gdyni we wrześniu.
Avatar użytkownika
Madulka
 
Posty: 348
Dołączył(a): Pn, 11.09.2006 21:06
Lokalizacja: Gda

Postprzez Krystyna Janda N, 22.07.2007 13:10

Dziękuję . Staram się aby optymizm mnie nie opuszczał. Dobrych odpoczynków.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron