Ten obcy

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Ten obcy

Postprzez pati Pn, 30.07.2007 18:36

Czytając poprzednie posty widzę, że nie tylko mnie się Pani śni;) i muszę Pani powiedzieć, że to po raz pierwszy od dłuższego czasu był normalny sen...nie koszmar i na dodatek z Panią w roli głównej;)

Warszawa, okolice Centralnego, wracałam do domu po wizycie u przyjaciółki...hmm chyba już nie...ale mniejsza z tym, to nie jest sednem sprawy...i nagle widzę, że mnie Pani woła i zaprasza na kawę, której wtedy tak bardzo potrzebowałam, skąd u Pani taka intuicja..??;) Rozmawiamy, śmiejemy się, plotkujemy (wydaje się, że się długo znamy;) i Pani składa mi propozycję...teraz uwaga...ma Pani zamiar wyreżyserować powieść p. Ireny Jurgielewiczowej "Ten obcy" i ma Pani rolę dla mnie:D hehe, tylko nie wiem jaką, bo pociąg przyjechał...

Serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję na więcej takich snów i może w końcu się dowiem, kogo mam zagrać...;)
pati
 
Posty: 26
Dołączył(a): Cz, 26.04.2007 19:23

Postprzez Krystyna Janda Pn, 30.07.2007 20:18

To świetna książka. Ula albo Pestka. Rzecz o przyjaźni. Chyba mnie się dziś przyśni.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja