O kulturze w mediach

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

O kulturze w mediach

Postprzez Małgosia Sz Wt, 31.07.2007 08:49

Dzień dobry Pani Krystyno,

Napisała Pani dzisiaj „Dobrego dnia, dla bardziej wymagających opieki jak ja i mnie podobni.”

Przejrzałam tematy tutaj na forum. Mamy: Mandelsztam, teatr /../, Niektórzy lubią poezję, Dzień za dniem (również temat poetycki), A może odrobina najs muzyki, Rozmowy kulturalne przy jedzeniu, Forum MU (Magdy Umer), Forum Adryou (dot. Andrzeja Poniedzielskiego), Teatr Polonia, Fan Klub KJ, Książki mojego życia, Pejzaże z Agnieszką Osiecką, Nowa Maria Seweryn. Oczywiście sprawy kulturalne pojawiają się w innych tematach (zatrzęsienie tekstów w Hyde Parku), czy mnóstwo relacji z wydarzeń kulturalnych w temacie Placunia (Lato pachnące miętą). Nie do wszystkich tematów zaglądam, więc na pewno coś jeszcze pominęłam.

W drodze do pracy zwykle słucham w radio audycji, gdzie dziennikarze (inni każdego dnia tygodnia) komentują sprawy bieżące (ale czasami nie wyrabiam i włączam RMF Classic). W zeszłym tygodniu codziennie analizowane były słowa Ojca Rydzyka. To tyle.

Uściski,
Małgosia Sz
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez Krystyna Janda Wt, 31.07.2007 16:57

No i tak. Towarzystwo. Nasze Towarzystwo chce Pani powiedzieć? No dobrze.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja