festiwal w gdyni

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

festiwal w gdyni

Postprzez tarantino Cz, 09.08.2007 18:24

Dowiedziałem sie że będzie Pani w tym roku zasiadała w jury festiwalu filmowego w Gdyni. No to chociaż będzie pewność że żadnej chybionej nagrody w tym roku nie będzie. A zdarzały się ostatnimi laty niestety... Zresztą to jeszcze jeden powód dla mnie żeby w tym roku do Gdyni na festiwal pojechać a może akurat uda mi sie zamienić pare słów z Panią zamienić live. Hasło operacyjne z mojej strony "I love you cie" ;))))) albo "zielono mi" to łatwiejsze... Poza tym siedze teraz u znajomych w Amsterdamie. Dużo tu Polaków ostatnimi czasy, Cały czas słychać polskie głosy. Pani Krystyno jakby Pani szukała jakiejś ładnej plaży na wakacje kiedys to koniecznie prosze przyjechać do Zaandvort to jest jakies 20 km od Amsterdamu na zachód. Piękny kawałek przestrzeni... Jak oglądam te krajobrazy to przypominają mi się słowa "sopockiego bolera" Agnieszki. I tak na koniec to powinienem chyba dostać jakąś nagrode za promowanie Twórczości i Osoby Pani Krystyny Jandy. Wszyscy moi znajomi znają już "Na zakręcie" , oglądali "Przesłuchanie" i zaczynają czytać "Gwiazdy mają czerwone pazury" to na dobry początek.... Serdeczności
Marcin-Amsterdam
tarantino
 
Posty: 12
Dołączył(a): N, 05.11.2006 12:33

Postprzez Krystyna Janda Cz, 09.08.2007 19:00

Bardzo mi przykro nie mogę byc tego roku w Gdyni na festiwalu. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja