nowe poniedziałki

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

nowe poniedziałki

Postprzez Madulka Pn, 13.08.2007 09:05

Dzień Dobry i dużo dobrego na nowe 7 dni.
Poniedziałkowe felietony  wspaniale, na dobry początek tygodnia, z niecierpliwością czekam.
Pozdrowienia dla Pana Grzegorza i miłego z Nami obcowania.

Wczoraj wieczorem Pestka, po raz wtóry
.......
Pani, Daniel Olbrychski, Agnieszka Krukówna, ostatnio na forum tyle osób rozliczyło ją za Lament, a nikt nie zapytał czy coś się stało, są przecież takie powody, powody, które nie dają wyboru, tak łatwo rozliczamy innych, tak łatwo poddajemy najsurowszym ocenom. A to w końcu nie do nas należy, zajmijmy się sobą. Albo chociaż bądźmy życzliwi, banały, może. Ale kiedy straci się kogoś najdroższego to inaczej patrzy się na ludzi, inaczej ich słucha, inaczej z nimi jest.
Dziękuję za film, za łzy po nim też.

Wszystkiego dobrego Pani Jando
jest Pani niezwykła, proszę o tym pamiętać

Magda

p.s.
później wieczorny spacer po Sopocie,na odreagowanie, zamyślona słuchałam muzyki, po głowie latały urodziny, praca, życie i oczywiście wyjazd do Warszawy, wtedy wpadałam, dosłownie wpadłam na panią Magdę Umer. Powiedziałam, że spadła mi z nieba, uśmiechnęła się, powiedziałam, że jadę do Poloni i wydusiłam o co chodzi, złapała mnie za rękę uśmiechnęła się ciepło i poradziła. Cudowny zbieg okoliczności.
Avatar użytkownika
Madulka
 
Posty: 348
Dołączył(a): Pn, 11.09.2006 21:06
Lokalizacja: Gda

Postprzez Krystyna Janda Pn, 13.08.2007 17:26

Pozdrawiam Panią.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja