Stare zdjęcia...:)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Stare zdjęcia...:)

Postprzez kardolinka Śr, 22.08.2007 17:22

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Pani Krysiu,
dziś pół dnia układalam książki na regałach w domu. Jaki bałagan! Nie wiadmo gdzie,co leży, z poszczególnych książek wypadały kwiaty zasuszone przez moją mamę, chyba piętnaście lat temu, ale oprócz kwiatów napotkałam na coś cudnego. W jednej z książek znalazłam dwa śliczne zdjęcia-kartki z życzeniami. Właściwie nie wiem do końca czy to zdjecia tych ludzi od których są życzenia na odwrocie, czy to zdjęcia modeli. Są stare. Mama mówi, że może z lat '50, ale ja sądzę, że starsze. Takie tajemnicze...Fantastyczne. Na drugiej stronie są życzenia dla Józefa Dębskiego(kto to jest? Nie mam pojęcia).Moja mama znalazła je gdzieś, kiedys, włożyła do książki i tak leżały latami...Życzenia są napisane bardzo niestarannie, starym piórem, jedne można odczytac, lecz te drugie są już tak "wyblakłe" i niewyraźne, żemożna się, tylko domyślać. Moze widziała Pani w dzieciństwie podobne kartki? Może Pani coś kojarzy? Te strasznie mnie zafascynowały. Znalazły sie u nas w domu nie wiadomo skąd, nie wiadmo kto to jest ten Józef Dębski, nie wiadomo kim są ludzie na fotografiach, ani kto je napisał. Cudne.
Pozdrawiam serdecznie...całuję...i przytulam do serca jak zawsze :)
Karolcia
P.S.Już pierwszego września na "Szczęśliwe dni"! Nie mogę się doczekać!
Avatar użytkownika
kardolinka
 
Posty: 235
Dołączył(a): Pn, 23.04.2007 14:23
Lokalizacja: z

Postprzez Krystyna Janda Pt, 24.08.2007 08:13

Uwielbiam stare pocztówki, tu na tej stronie w Galerii jest ich dużo. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja