podziękowania...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

podziękowania...

Postprzez andziorka Pt, 24.08.2007 21:00

Droga Pani Krystyno!

......ja również jestem nowa i zdumiało mnie to co zobaczyłam...a raczej przeczytałam na Pani formu. Jestm bardzo pozytywnie zaskoczona więzią jaka jest widoczna między Panią a wiernymi fanami ,którzy przychodzą na spektakle do teatru Polonia. Widać również życzliwość i zrozumienie dla osób, które piszą o swoich codziennych przeżyciach i rozmyślamiach.
Ja byłam w Pani prześlicznym i bogatym wnętrzem teatrze, jednak są tu osoby które sie jeszcze w nim nie znalazły.
Serdecznie polecam wszystkim "wycieczke" do teartu Polonia. Niesamowite przeżycia po spektaklach, w szczególności z udziałem Pani Krystyny. :)

W imieniu swoim DZIĘKUJE Pani za czas nam poświęcony, za wirtualne "spotykanie" ze zwykłymi ludzmi. Jest Pani wielką postacią polskiego kina i to właśnie u Pani spotkałam sie z taką niesamowita formą obcowania z fanami.Korespondencja na bierząco. Wiem, że jest Pani bardzo zapracowanym człowiekim..i dlatego.....
DZIĘKUJE.
pozytywnie zaskoczona, pani fanka
ania.
andziorka
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pt, 24.08.2007 19:28

Postprzez Krystyna Janda So, 25.08.2007 12:40

Serdecznie Panią pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja