Bilety...."Szczęśliwe dni"... smutno

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Bilety...."Szczęśliwe dni"... smutno

Postprzez kardolinka Pn, 27.08.2007 18:52

Oj, Pani Krysiu, ale się porobiło z tymi "Sczęśliwymi dniami". Zarezerwowałam bilety jakis czas temu, w pierwszym rzędzie, dostałam maila, z numerem rezerwacji, godzinami w których można je odebrać. Mama dzisiaj zadzwoniła, żeby się spytać czy nie powinnymśmy kilka dni wcześniej ich odebrać. Dowiedziała sie, ze w ogóle takiej razerwacji nie ma. Jakim cudem? Nie wiem. Powiedziała, ze powinno się wpłacić pieniadze przelewem, kiedy w mailu nic o tym nawet nie wspomniano, myślałyśmy, ze pałci się przy odbiorze. Teraz sie zastanawiamy czy rezerwować w piątym rzędzie, czy też przyjchać później. Chyba jendak zdecydujemy się na 1 września, tylko, ze aż w 5 rzędzie. A chciałam być obok sceny i widzieć Panią z bliska. Mam nadzieję, ze uda mi się do Pani przyjść po spektaklu...bardzo bym chciała.
Ślę przytulaka...
Karolcia
Avatar użytkownika
kardolinka
 
Posty: 235
Dołączył(a): Pn, 23.04.2007 14:23
Lokalizacja: z

Postprzez Krystyna Janda Wt, 28.08.2007 07:15

Nic nie rozumiem, ale mam nadzieję wszystko się dobrze skończy. Aż w piątym rzędzie? Przecież nasza widownia jest amfiteatralna. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja