o falszowaniu, ale nie tylko

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

o falszowaniu, ale nie tylko

Postprzez jacek k Śr, 29.08.2007 11:42

Pani Krystyno,

Wielkie gratulacje związane z "Boską". Po kilku miesiącach od premiery brawa po spektaklu cały czas tak samo gromkie i spontaniczne ;) Ciekawe czy dorównują aplauzowi po "Shirley Valentine"?

Piszę ponieważ byłem wczoraj na "Boskiej" z moją przyjaciółką Martą i zdziwiła mnie jej reakcja. Otóż Marta uważa się za osobę posiadającą bardzo wrażliwy słuch. I podczas pani popisów solowych, gdy cała sala turlała się ze śmiechu, Marta zamiast sie smiac zatykała uszy. Nie mogła słuchać Pani fałszowania ;) Proszę potraktować to jako komplement. Tak wcielić się w rolę najgorszej śpiewaczki świata, żeby ktoś zatykał uszy ;) Gratuluję roli!

Na koniec moja serdeczna prosba o koncert Piosenki z teatru. W lutym bylo naprawde fantastycznie, sala byla wypelniona po brzegi, wiec mysle ze w nowym sezonie moznaby powtorzyc ten wieczor choc raz.

pozdrawiam, milego dnia i wspanialej publicznosci!
jacek
jacek k
 
Posty: 9
Dołączył(a): N, 21.01.2007 17:53
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda Śr, 29.08.2007 18:20

Dziękuję bardzo, pozdrowienia dla Przyjaciółki, a mój Koncert piosenki z teatru- nie wiem kiedy... Chyba dyrektor Osadnik gdzieś to wstawi.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja