Ach, ta pani energia życiowa!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Ach, ta pani energia życiowa!

Postprzez bepol Pt, 31.08.2007 07:37

Dzień dobry,
podziwiam Panią - już zdążyła odpowiedzieć Pani na listy, a ja po wczorajszej Shirley pomyślałam sobie, że w nocy po powrocie z Polonii nie będę pisać, jak byłam zauroczona Pani kreacją. Jak Pani to robi? Tyle energii! Wczoraj przecież wydawała się Pani być zmęczoną!
Widziałam spektakl po raz pierwszy w towarzystwie siostry (po raz drugi) i koleżanki. Było wspaniale, refleksyjnie. A ten profesjonalizm! Rozlane wino! Kto by wybrnął? Świetne! - siostra mówi: poprzednio tego nie było :wink: .
Dobrze, że byłam, bo do Powszechnego jakoś nie dotarłam (z żalem - nie widziałam Callas - czy będzie szansa?), a czytałam Pani wypowiedzi o rzeszach dziewczyn podążających po spektaklu do garderoby, które się utożsamiają z bohaterką i mają nadzieję na odmianę. Wcale się nie dziwię - po tak sugestywnej grze!
Nie dziwię się także, że ongiś chodzło się do teatrów nie tylko na przedstawienia, ale i na aktorów. Tak! zgadzam się z tym! Tylko, gdzie te brylanty rzucane pod stopy aktorki rzucane przez usytuowanych wielbicieli ? Są takowe i takowi?
Upoluję też na Polonii wywiad z Polonii, który widziałam na żywo czekając na wejściówki. I już czekam na przyszłe lato na jednym z placów Warszawy! To przecież za sprawą Lamentu znalazłam się tu, gdzie można się oderwać od skrzeczącej rzeczywistości, o której Pani mówi w dzienniku.
A teraz kolej na Szczęśliwe Dni! A potem może jeszcze raz na Boską? i na inne? Tak trudno męża namówić na teatr! Jest chyba żywcem (no może nie całkiem!) z Shirley.
Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrych dni!
bepol
 
Posty: 12
Dołączył(a): Śr, 22.08.2007 08:54
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda Pn, 03.09.2007 07:47

Ciesze sie ze zyskaliśmy nowego, tak wdzięcznego widza. Serdecznie pozdrawiam. Do zobaczenia. Praca mnie regeneruje, a brylantów nie dostaję.
Serdeczności.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja