))):

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

))):

Postprzez aga Z Pt, 31.08.2007 22:07

Dobry wieczór Pani Krystyno...

Ostatnio życzyłam Pani jak najmniej takich "dziennikarzy", jak ten opisany przez Panią... Niestety - zdaje się, jednak postanowił napisac, on lub jego koledzy - rano w kiosku rzucił mi się w oczy brukowiec z Pani zdjęciem na pierwszej stronie... Tresci pseudoartykułu nie warto wspominać.
Pani Krystyno, tyle tu dziś cieplych słów dla Pani, więc dołącze i ja: wszyscy tutaj mniej lub bardziej w jakimś sensie jestesmy Pani "bliskimi", choćby dlatego, ze goscimy tutaj, u Pani... I dlatego czytajac ten artkuł, poczułam sie, jakby dotyczył własnie kogos mi bliskiego... Bo tak własnie jest... Nawet nie próbuje wyobrazac sobie, co w takich chwilach czuje Pani rodzina.
Życzę jak najwiecej siły, dobrej nocy, i dobrego weekendu
Agnieszka Ż.

PS. 02.09 - wczoraj wieczorem "Wróżby kumaka", z przyjemnoscią obejrzałam (choć zazdroszczę, tym, którzy oglądali w tym czasie Pania na zywo w Polonii, czytajac ich wypowiedzi, wracaja wspomnienia, z "Shirley", ze "Szczesliwych dni", ze "Skoku...", i zaraz szukam jakiegos dogodnego jesiennego terminu na przyjazd do Pani do Polonii :D
A propos "Wróżb kumaka" - sięgnełam dzis do Pani dziennika z 2004 roku,przeczytalam jak przed zdjęciami do filmu fryzjerka we Wloszech prawie unicestwiła Pani włosy... :D :D :D. I cóż, nie mogę pozdrowic teraz inaczej, niz z usmiechem, a nawet ze smiechem...
Dobrej, slonecznej niedzieli.. :D
Co by się nie działo teatr musi trwać
teatr musi grać
teatr musi trwać
Co by się nie działo teatr musi być
teatr musi żyć
trafiać w czysty ton
Musi iść na całość i odwagę mieć
zakląć i uczynić skłon!!!!!
Avatar użytkownika
aga Z
 
Posty: 334
Dołączył(a): Pn, 19.02.2007 21:50
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Krystyna Janda Pn, 03.09.2007 07:56

Dziękuję za list i dobrych dni życzę.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja