I chwała Bogu!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

I chwała Bogu!

Postprzez joanna_c Pn, 10.09.2007 22:35

Droga Pani Krystyno!

Mam skrzynkę mailową na takim dziadowskim portalu, gdzie wciąż pojawiają się równie dziadowskie newsy z życia gwiazd. I tak dostaję ciągle coś, że pewna aktorka to, inna tamto - do znudzenia (żeby nie powiedzieć wulgarnie!). Wkurzam się, bo nigdy tych wiadomości nie czytam, za to na dzień dobry muszę je kasować z mojej skrzynki. Aż wreszcie nadszedł dzień ostateczny - przy dzisiejszym którymś z kolei sprawdzaniu poczty, po kilkakrotnym usuwaniu tych "zaproszeń", wreszcie krzyknęłam DOBRZE! PROSZę BARDZO - SPRAWDZę! -na złość, bardzo proszę! Mnóstwo newsów! Młode aktorki, piłkarze, gale, ploteczki... wszystko to "pseudotalenty" odkryte na castingu do serialu "K jak Karol Ryfer". Poziom "newsów" żenujący. Ale przecież ktoś to redaguje? Może to są ludzie na poziomie i może coś o sztuce się znajdzie tak? -nieuzasadniona wiara w ludzkość - Wpisuję w wyszukiwarkę, która znajduje się na tej stronie: JANDA... i oto co znalazłam:

http://www.kaprysy.pl/szukaj/janda/

NIC! ZERO!

Dziękuję Droga Pani Krystyno - za niebanalną stronę internetową i za to, że stworzyła Pani poziom, do którego nie doskoczą szmatławce!

Ukłony i pozdrowienia!!!

-dodam, że z nadzieją założyłam nową skrzynkę, na nienajgorszym portalu i wysłałam wszystkim znajomym maila z nowym adresem do korespondencji :-)
joanna_c
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr, 28.06.2006 22:46

Postprzez Krystyna Janda Śr, 12.09.2007 06:01

Tak, włażz z butami, nieproszeni. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja