Bilety do Teatru Polonia

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Bilety do Teatru Polonia

Postprzez Aniaa Wt, 25.09.2007 13:12

Witam serdecznie pani Krystyno,
Jest pani osobą, którą bardzo lubię, szanuję i ogromnie cenie za to co pani robi zarówno w teatrze jak i w kinie. W związku z tym chciałam wybrać się z koleżankami do Teatru Polonia na sztukę ,,Boska". Napisałam e-maila jeszcze w sierpniu, z prośbą o rezerwację 4 biletów po 65zł.na 9 listopada. Dzisiaj tj.25 września jestem po kilku wymianach e-maili oraz dwóch rozmowach telefonicznych z panem zajmujacym się sprzedażą biletów, a efekt jest taki, iż biletów nie mam. Najpierw było za wcześnie na rezerwację, a potem okazało się, że zostało kilka miejsc w różnych częściach sali. Dodatkowo mam je odebrać do 28 września, co może być problematyczne, gdyż musiałabym przyjechać po nie ze Szczecina. Nie pierwszy raz wybieram się do teatru w Warszawie, ale nigdy jescze nie miałam takiego problemu ze zwykłą rezerwacją i odbiorem biletów. Poczułam się jakby nie było ważne, czy ja te bilety kupię, czy nie, bo pan bileter i tak je sprzeda. Wiem, że nie powinnam zawracać pani głowy takimi sprawami przyzwyczajona, że niestety nie zawsze jesteśmy traktowani jak należy, ale dotknęło mnie takie zachowanie właśnie dlatego, że miało miejsce w teatrze, stworzonym przez samą Krystynę Jande.
P.S. A może przyjedzie pani z ,,BOSKĄ" do Szczecina? Zapraszamy.
Życzę wszystkiego dobrego i serdecznie pozdrawiam Ania
Aniaa
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt, 25.09.2007 12:19
Lokalizacja: szczecin

Postprzez Krystyna Janda Pt, 28.09.2007 12:02

Bilety na Boską rozchodzą sie w kilka dni po uch wystawieniu a nawet godzin. Kiedy wstawiamy je do sprzedaży należy od razu zarezerwować i zapłacić choćby na konto teatru , wtedy czekają spokojnie. Mamy zbyt dużo rezerwacji nie wykupowanych w rezultacie i tracimy te miejsca jeśli nie przypilnujemy odbioru w odpowiednim momencie. Notorycznie ludzie rezerwują na wszelki wypadek a potem się nie odzywają, dlatego wprowadziliśmy taki tok postępowania. Bardzo mi przykro , a z panem Piotrem rozmawiałam już na ten temat. Pozdrawiam i przepraszamy oboje.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja