Elegia o holenderskim wróbelku.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Elegia o holenderskim wróbelku.

Postprzez Blizna05 So, 29.09.2007 16:09

Holendrzy mają uczcić minutą ciszy śmierć wróbelka zastrzelonego z wiatrówki...

Ta niesamowita wprost zbrodnia poruszyła serca praktycznie wszystkich ludzi wielkiego serca i nieprzeciętniej wrażliwości...

Niesamowity ból wywołany tym bestialstwem przerodził się w ogłuszający wręcz nieludzką mocą ryk oburzenia jaki... jaki wyrwał się z setek milionów najwrażliwszych i najwartościowszych trzewi na całym świecie...

Ten kolejny przykład nieprzeciętnej wprost wrażliwości ludzi stanowiących prawdziwą awangardę nowego, lepszego społeczeństwa Nowej Ery, zawstydził wszystkich wsteczników i kołtunów...

Tym bardziej, że widok wyjących z bólu oświeconych pind - na których wcześniej nie robił nigdy najmniejszego wrażenia nawet widok zwłok nienarodzonych dzieci... wyrzucanych przez szpitale do szamb - ...

Ten szokujący widok wyjących z bólu pind, był w stanie poruszyć nawet kamień... Ten ryk był porażający swą wymową... to był rodzierający martwą ciszę krzyk... Muncha.
--------
Przyp.: Fala oburzenia i protestow, wywolanych tą potworną "zbrodnią" (zastrzelenie wróbelka w 2006r)... jaka sie wtedy przetoczyla przez wszystkie lewackie media na calym swiecie...
głośne domaganie sie natychmiastowych przeprosin... grożenie licznymi procesami sadowymi wymusilo na organizatorach wystawy... by publicznie przeprosili ludzi na calym swiecie za tę niesmowitą zbrodnię.
----
Do radia TOK FM dzwoni facet i wyp. się na tematy polityczne:
Część 1: http://youtube.com/watch?v=c1AePmHk2Ug
Część 2: http://youtube.com/watch?v=hOKzjQZry3Q
Blizna05
 
Posty: 13
Dołączył(a): N, 21.01.2007 16:52

Postprzez Krystyna Janda N, 30.09.2007 09:03

Oj już nie mogę, mam dosyć....
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja