zapytanie - zaproszenie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

zapytanie - zaproszenie

Postprzez freearte N, 30.09.2007 21:16

Szanowna Pani!

Niedawno w Warszawie powstała nowa knajpka. Jej nazwa to "FreeDum". W odróżnieniu od wszystkich klubów na gastronomicznej mapie Warszawy, "FreeDum" to lokal nastawiony w szczególności na kobiety. Bardzo ciepłe i nastrojowe wnętrze z subtelną muzyką sączącą się z głośników, to doskonałe tło do tego, by w deszczowe (słoneczne również!:) popołudnie spotkać się ze znajomymi na pogaduchy przy pysznej kawie lub czymś mocniejszym. Jest to miejsce, które powstało bardzo niedawno, ale już ma opinię jednego z najlepszych klubów skierowanych do kobiet.
"FreeDum" jest miejscem, które bardzo przypadło mi do gustu, dlatego postanowiłam pomóc właścicielkom (dwóm przemiłym młodym kobietom) w organizacji życia artystycznego "FreeDuma". Chciałabym, by we "FreeDumie" miały miejsce takie wydarzenia jak spektakle, koncerty, wystawy, wernisaże, oraz - i w tej sprawie piszę do Pani - spotkania z ciekawymi ludźmi.
Dziewczyny wiele zaryzykowały, by otworzyć własną knajpkę i spełnić swoje marzenia. Pragną to czynić nadal, a jednym z kolejnych marzeń jest spotkanie z Panią. Ja sama miałam przyjemność przeprowadzić z Panią wywiad, dla Powszechnego Klubu Sympatyków Teatru Powszechnego, kilka lat temu. Dziś piszę by zapytać, czy zechciałaby Pani zostać naszym gościem i wyrazić zgodę na zorganizowanie wieczoru z Panią? Chciałybyśmy, by takie spotkanie miało charakter otwarty - byłoby prowadzone przez jedną osobę, ale także słuchacze mieliby możliwość zadawania własnych pytań. Oczywiście wszystko jest do uzgodnienia.
Ewentualny termin i godzinę spotkania dostosujemy do Pani możliwości.
Będę wdzięczna za nie pozostawienie mojego listu bez odpowiedzi.

Alexandra Kamińska
e-mail: freearte@gmail.com

FreeDum
ul. Chłodna 39/9
Warszawa
Zapraszamy!
freearte
 
Posty: 1
Dołączył(a): N, 30.09.2007 21:13

Postprzez Krystyna Janda Pn, 01.10.2007 06:24

Dziękuję za zaproszenie , ale nie mogę teraz przyjmować zobowiązań poza teatralnych. Bardzo mi przykro. Pozdrawiam. Zawodowo robię tylko to co muszę albo na co podpisałam kontrakty dużo wcześniej. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja