HYDE PARK

Postprzez Małgosia Sz Wt, 09.10.2007 17:01

Włoski... no załamka totalna. Mamy w grupie 2 nowe dziewczyny, które są świetne. Nasza trójka (tylko tyle zostało z zeszłorocznej grupy) daleko w tyle. Nie wiem jak Ania (nasza nauczycielka - ta sama) sobie z tym poradzi.

No dobra. To spadam do domu.
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez M.C. Wt, 09.10.2007 17:06

No dobra, no to milego wieczoru Maszmunie, z ksiazka do wloskiego (?).

Andora, jejku ile muszli! I do tego nie porabane falami! Moje dzieci to by mialy raj!

W temacie rozpierduchy to ja zacytuje moze MarysieES, a raczej sparafrazuje "ajjj...wiem aocochodzi....i zle sie czuje w rozpierduchach...robi mi sie zle /DUSZNO, dopisek moj/ i smutno za wiele mam labiryntow zeby jeszcze tu nerwa dostawac." BUM! Wiecej komentarzy nie mam,....no chyba, ze w wierszence, hihi, a te to sie jak wiadomo NIE licza!

Bronia! No i bardzo dobrze, ze sie nie szlajasz po wertepach, bo od tego to tylko czlowiek zaczyna miewac watpliwosci egzystencjalne! Uffff, wierszenka...

Sowa, czy pan Jarek o tym wie, ze ty robisz rozpierduche, tfu pozegnanko w uwagach? Bo moze trzeba go uprzedzic, ze goscie sie zwala, ne? Sowus, nie, no Ty to masz unikatowe pomysly, hihi! BEDE! Zawsze powtarzam, ze raz kojotowi smierc, ne?

Soniu i Siedem pozdrawiam przedstawicieli z wertepow, hihi, jak widac rozpierduchy na tym odcinku drogi NIET, prosze przekazac dalej.

Marys-Kangurzyco, czy moge poprosic o jakis reportazyk z zadupia ze starym w tle?

Sciana, "bedzie dobrze, ne?" Co Druhna Kretynke Alberte udaje?! JASNE, ze bedzie dobrze! A jak ma byc?! Jak sa DNA to MUSI byc dobrze!

Teremi Zosia z ulanami juz chyba byla, ale moze Druhny potwierdza bo nie jestem pewna, hihi.
No chyba zeby z ulanu zrobic Hobbitu...

Ita, to juz rok od smierci Marka Grechuty?! Ostatnio dosyc duzo go slucham...

Chwilowo tyle, dobrego, pa.
Ostatnio edytowano Śr, 10.10.2007 06:56 przez M.C., łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Postprzez MarysiaB Wt, 09.10.2007 18:08

Cze gleboka noca. Wczesniej nie moglam, bo przez 3-4 godziny nie otwierala mi sie strona.
Emcia, pamietasz, jak w 2005 roku obiecywalam Ci, ze napisze, jak sie bawi australijska mlodziez? No. Jak wiesz, u mnie slowo drozsze od pieniedzy - wlasnie nadszedl ten post. Bedzie o Schoolies (Week). Impreza z dlugoletnia tradycja, wazna i kultywowana. Mieszkam tu ponad 11 lat i slysze o niej w tv co roku. (Takie horrorki na dobranoc dla rodzicow.) Schoolies to swieto wszystkich maturzystow. Wspolne impry pod golym niebem trwajace do bialego rana na znanych plazach Australii. I tak przez tydzien. Start po ostatnich egzaminach maturalnych, czyli w drugiej polowie listopada albo na przelomie listopada i grudnia. Tuz przed sezonem, zreszta kto by sie tam odwazyl wtedy platac. Rzadzi mlodosc. Dragi, duzo seksu i morze alkoholu. (Az jakies dreszcze przelecialy mi po plecach.) Niestety, zycie utrudniaja zmasowane patrole policji, specjalnie oddelegowane do maturzystow. Zeby nie alkoholizowali sie do nieprzytomnosci w miejscach publicznych, nie rozrabiali i nie plywali bez opamietania, az sie potopia. Inne organizacje rzadowe wychodza z programem rozrywkowym. Sporty i barbeques na plazy, rozne kapele, maratony filmowe itp. przedszkola. Tu wiecej informacji, moze jakis polski maturzysta wybierze sie:
http://www.schooliesweek.qld.gov.au/faq/
Mam tez filmik w zanadrzu o Schoolies 2006, ale chyba lepiej nie.

W kazdym stanie nie brakuje nadmorskich miasteczek jak ulal na Schoolies (np. w Wiktorii – Lorne i Torquay), ale najwieksze, najbardziej szalone Schoolies sa jednak w Queensland – na Gold Coast i Sunshine Coast. Stolica Brisbane jest wolna od tej rozpusty. Nie ma to jak wybrac sie z Melbourne na pomaturalna impre do Surfers Paradise – centrum Swiatowego Schoolies! Mam nadzieje, ze Piotrus i Olenka nigdy tam nie dotra. Wystarczy, ze jezdza z mamusia i tatusiem na wakacje, nie?
Zdjecia jutro, bo padam. Buziaki i pa.
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Postprzez iwna Wt, 09.10.2007 22:00

MarysiuB
oj biedne te rodzice som, biedne!
a naiiiiiiiwne!... jak dzieci we mgle...
wiem coś o tym, bom Stara /czyt. matka/

zaprawdę, jakieś mendale im/nam przyznać,
dodatki za ''szkodliwe czynniki''!!


An-Doro
Marysiu
MarysiuEs
Ito;
foto z cieniem FANTASTYCZNE
mają tajemnicę, duszę
a to z gołębiami; r e w e l a !!!
gołębie i dusza....
dusza i gołębie....


Czy Szanowne Instalacje pozwolom
że zapodam kr-ę-tyńskom rymowankie?
nie słyszem......, nie widzem......
....no to zapodam.... :D


Pani kucharkie miała
co kimchi zgotowała,
Mądry by siem zajadał
aż ...ciekłaby ślinka
Ale-ć nie Pani !!!
ona-ć forumowa
....KRETYNKA !!


krętyńsko pozdrawiam :shock:
iwna
 
Posty: 2887
Dołączył(a): Pn, 20.08.2007 18:51
Lokalizacja: Duza Wies kolo Malego Miasteczka

Postprzez MarysiaB Wt, 09.10.2007 23:30

Surfers Paradise - Gold Coast

Przed Schoolies i przed sezonem, a juz tloczno:

Obrazek

W wodzie tez:

Obrazek

Jeszcze nie ma pojecia o Schoolies. I dobrze!

Obrazek

Niektorzy lubia takie miejsca, plaze i klimaty:

Obrazek

Wspomniany filmik. Czasami mocna rzecz. :wink:
Jesli zbyt mocna, to oczywiscie usune.
http://www.youtube.com/watch?v=z6q6B0HO4XU
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Postprzez iwna Wt, 09.10.2007 23:53

Marysiu
oblookałam ''wtepędy''
ten filmik i sąsiednie
:D

jako STARA
skomentuję tak:

z tego co widać-
normalna normalka

a tego co nie widać-
tego sercu lepiej nie wnikać...
:wink:

pozdrawiam z dyżuru nocnego
w Kuchni HP
iwna
 
Posty: 2887
Dołączył(a): Pn, 20.08.2007 18:51
Lokalizacja: Duza Wies kolo Malego Miasteczka

Postprzez MarysiaB Śr, 10.10.2007 00:10

Iwna, moim zdaniem jest lepiej niz widac. Pan policjant tez ocenia, ze 90% maturzystow i innych satelitarnych zabawowiczow zachowuje sie b. dobrze.
Pozdrawiam i ide wyczarowac jakies sniadanko. Dobrej nocy.
Ostatnio edytowano Śr, 10.10.2007 02:43 przez MarysiaB, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Postprzez iwna Śr, 10.10.2007 00:15

mmmmmmmmm
.....śniadanko....

......to śpię
......a potem śniadanko :D
iwna
 
Posty: 2887
Dołączył(a): Pn, 20.08.2007 18:51
Lokalizacja: Duza Wies kolo Malego Miasteczka

Postprzez M.C. Śr, 10.10.2007 06:53

Jestem sama, tra la la la la la....jestem inna, sama sowie winna, tra la la hihi.

Za oknem pada jesienny deszcz...noc jest piekna! Na sniadanko troche za wczesnie jeszcze....


Kangurzyco, co tam dwa lata! Minelo jak z bicza trzasnal! No i fajnie, ze Amnezjia Cie nie dopadla! Ale sprawy jednak poszly do przodu odkad ja pamietam, hihi (ZART!). Takie na ten przyklad piwko z woreczkow..., co Sowus myslisz, przyjmnie sie na imprezach w Kredensie? Nie...., chyba jednak nie, ...szklo to szklo! Ozywiscie, Piotrus i Olenka nie musza o niczym wiedziec! W. i J. tez nie musza! Po maturze Piotrus i Olenka z rodzicami na zadupie, a W. i J. na wakacje do Babci! O! Kangurzyco, byc moze, byc moze czyms sie zrewanzuje, hihi, no bo mam jechac do Cancunu, hihi. Po sezonie wprawdzie ale moze jakies hamerykanskie resztki winterbreakowcow wypatrze...Dziekuje i teraz prosimy o wlasciwa czesc wakacji, ufff....


A teraz z minitroczka przechodze do megawierszenki. No co?! Nie ja wklejalam oryginal, ne? Prosze sie czepiac ewidentnie wytesknionej wierszenkowo Bronki!


MIESZKAŃCY #nie wiem, dlaczego tego wiersza jeszcze nie było w HP, kuzynku Amnezju zadziałału#(nieeee, tym razem kuzynku Kretynku przeoczyli wyginiastu teksty)

Straszne mieszkania. W strasznych mieszkaniach #ten wiersz mówiłam sobie kiedyś często, jak nie mogłam zasnąć, działa!#(a sny Druhna JAKIE po tym tekscie miewala? Hihi...)

Strasznie mieszkają straszni mieszczanie. #teraz uwaga - miękko wymawiam „r”, hi hi, kuRna!#(acha, potwieRdzam! A co na to dyRektoR od choRalow?)

Pleśnią i kopciem pełznie po ścianach #Druhny wycierają mój chorał w wierszenkach, że ho! Ta da, już październik, nowy sezon otworzony, teraz proszę, można ćwiczyć dykcję - „pleŚniO i KoPCieM…”, „m” na końcu, nie słyszę!#(Bronia, no to KIEDY bedzie cykl Prawdziwych Choralow do odsluchania?! ProsiMY, SERIO!)

Zgroza zimowa, ciemne konanie. #to nie zima, to mrożonki i Sowa zamknięta w lodówce, booo# (nie ma co robic smichow-chichow! A taka ksiazke Druhny czytaly? "The Shivers in the Fridge", Fran Manushkin, ilustracje Paul O. Zelinsky, przygody rodziny magnesow ktora mieszka w CIEMNYM, ZIMNYM miejscu....I gdzie jest to miejsce? Acha! W LODOWCE! Nowe ksiazkowe odkrycie mojego W.! Sowus, spotkalas w lodowce panstwa Sziwersow?)

Od rana bełkot. Bełkocą, bredzą #Wam też się troszkę kojarzy, za przeproszeniem, z forum?# (Bronia, z forum tak, ale nie z wierszenkami, NO! Badz ze konkretna jak piszesz o belkocie, dobra...?)

Że deszcz, że drogo, że to, że tamto. #że troczek, że Traktat, że KJ, że wybory#(ze Halloween, urodziny W., wybory tez, ale inne, ze rozpierducha...)

Trochę pochodzą, trochę posiedzą #trochę potańczą, trochę pojojczą#(jak zabawa to tylko we Lwowi! Co ja mowie!? Jak zabawa to tylko URODZINY SOWUSI! O!)

I wszystko widmo, i wszystko fantom. #widziadło, zjawa, widmo, upiór, mara, przywidzenie, model anatomiczny do studiów medycznych@śp. Kopaliński, a to przecież Alberta wypisz wymaluj! Szczególnie ten model, hi hi#(hihi, Alberta pyta jaki malarz nowoczesny chce ja malowac, hihi)

Sprawdzą godzinę, sprawdzą kieszenie, #Fizyki jedne!# (a w kieszeni dno, zegarek wypadl przez dziurke)

Krawacik musną, klapy obciągną #tatuazi ani nagrodzonych bojówek niet# (dobre Bronia! Dobre! Tatuazi i bojowek niet bo Druhna Sciana czuwa!)

I godnym krokiem z mieszkań na ziemię, #nie podróżowali, to z mieszkań, taaa# (taaaa, ale mozi mieszkali w chmurach, god-ni anieli tacy? NO?)

Taką wiadomą, taką okrągłą. #a skąd une się wywiedziały, że okrągłOM?#(taaaa, lingwistki z UN-u wsluchawszy si w lokalesow, ne?)

I oto idą zamknięci szczelnie, #na jakąś żenującą debatę?#(Bronia..., wiec tak, oprocz tego, ze Druhna sie nie szlaja po wertepach, to jeszcze Druhna przymknie oczodoly na debaty....i dozyje Druhna do Nirwany! Ufff...)

Patrzą na prawo, patrzą na lewo. #moi znajomi gremialnie nie chcą iść na wybory, nawet żeby zagłosować przeciw, no co ja mogę!# (absentee ballot im zalatwic!)

A patrząc – widzą wszystko o d d z i e l n i e: #a co mi się ta wierszenka politiczna robi, a poszło won!#(kleju im dac!)

Że dom… Że Stasiek… Że koń… Że drzewo… #Wszystko si zgadza - że Kredens, że Stach-Strach, że koń na dachu, że Brzoza…# (Prawda OCzywista! W Wierszence MUSI byc przynajmniej JEDEN jasnowidzacy WERS!)

Jak ciasto biorą gazety w palce #meldują się kretynki-kucharki, będą robić zupę kimchi, hi hi# (a na deser ciasteczka ksiezycowe, czili mooncakesy w wersji koreanskiej)

I żują, żują na papkę pulchną, #mmm, gazetowy zmięty papier z tuszem drukarskim, Druhny znają ten smak?# (hihi, a co to ja Hobbit jestem?! A tak serio to wole czysty papier. Bez tuszu.)

Aż papierowym wzdęte zakalcem #dopiszemy Julkowi „internetowym”?(zakalcem??? Ze niby virtualnu bradruru zaszwankowali?)

Wypchane głowy grubo im puchną. #Emciu, czy już były kryzysy w chodzeniu do szkoły?# (uhmm..., ale glownie jest wypytywanie czy daleko jeszcze do piatku...Czy to oczekiwanie piatku przechodzi w genach?)

I znowu mówią, że Ford… Że kino… #że byłam na Stefci Ćwiek nie chciałam nawet mówić, leTkie takie#(a widzisz Sciana, Bronia tez chodzi na leTkie rzeczy, phi)

Że Bóg… Że Rosja… Radio, sport, wojna…#zawsze jest się czymś permanentnie przejmować# (precz, poszla zmora przekleta! Ufff, ja nie, juz nie...)

Warstwami rośnie brednia potworna #ten polski to jest! I kuRna po raz drugi!#(hihi, BRonia nagRaj Ty to na youtube, co?)

I w dżungli zdarzeń widmami płyną. #powtarzając z pamięci, zawsze grzęzłam w tym wersie#(wiadomo jungla! Podlogu bagnistU.)

Głowę rozdętą i coraz cięższą #główka boli, aha, Maszmun wychodzi# (hihi, glowka boli a Sowusia wchodzi)

Ku wieczorowi ślepo zwieszają. #jeden znany aktor dowiedział się niedawno, że jest daltonistą i martwi się teraz, że źle uczy swoje małe dziecko, co jest zielone, a co niebieskie…#(eee tam, pokazac mu filmik Kangurzycy to sie przestanie martwic kolorami, hihi, co by wolal zeby dziecko sie wytarzalo w niebieskiej trawie i wskoczlo do zielonej wody czy spedilo tydzien w Surfers Paradise? HA!)

Pod łóżka wchodzą, złodzieja węszą, #a od stołu wara, dobrze mówię?# (no chyba, ze zlodziej pod stolem, to wiadomo, dac cynk Sowusi)

Łbem o nocniki chłodne trącając. #ale dlaczego chłodne, czyżby metalowe? No to zabieramy do pensjonatu, co ne?# (czy mozna prosic o taki z niezapominajkami?)

I znowu sprawdzą kieszonki, kwitki, #co to ja mam w kieszeni – aaa, kwitki za benzynę, byłam maluchem w Domu i dlatego leciałam w piątek# (aaaa, no to trzeba bylo sie pozegnac, a nie wpadac jak po ogien! Bon ton, albo nie bon ton!)

Spodnie na tyłkach zacerowane, #jak trwoga, to do żony, wiadomo# (hihi, no zalezy do ktorej, hihi)

Własność wielebną, święte nabytki, #Jimmy nie jest nabytkiem, żądaMY dla niego przewiewną lektykę i klatki dla oglądających, phi!# (ze niby KTO te jego lekktyke bedzie nosil?! Przeciez HObbity zajete przy lektyce Alberty?!)

Swoje wyłączne, zapracowane. #ha, dobrze, że nie ukradzione#(ha, a moze wykopane, skarby sa wsrod nas!. Moj W. pyta sie niedawno czy mozna gdzies znalezc prawdziwy skarb, taki skrzynia, klejnoty te sprawy.)

Potem się modlą: „…od nagłej śmierci… #starsza pani przyszpiliła mnie raz, dlaczego od nagłej – a co to ja, pan Fizyk jestem?#(bo co nagle to po diable podpowiada pan Fizyk)

...od wojny… …głodu… …odpoczywanie” #...od deszczu na drodze, hamowania z poślizgiem, przedziurawionej opony i korka nocą na jednej trasie…# (BRONIA!!!! Hihi, nie no ja NIC nie mowie tylko tyle, ze fajnie Druhne znowu widziec...)

i zasypiają z mordą na piersi #mordo ty moja? Druhny na Emigracji słyszały taki nasz wyborczy hit?#(hihi, jakby troche znajomy, czy to do psa, czy ktos po pijaku gada?)

w strasznych mieszkaniach straszni mieszczanie. #zawsze się bałam, że to kiedyś może być też o mnie, patrzę na boki, booo# (WOGOLE mi nie grozi, nie mam sie nawet co rozgladac, phi. Chociaz z drugiej strony zalezy CO kryje sie pod slowem "straszny". No co? Puenta sie zbliza to musze troszke rozwinac temat, ne?)

JULIAN TUWIM + #Bronka, w poszukiwaniu formy# + (Emcia, w poszukiwaniu tresci, hihi)

Dobrego!
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Postprzez nie ma mnie Śr, 10.10.2007 09:12

......
P.S.

Sowa .... no chciałam, wiesz?
zostawiłam zdjęcie na dobę i ..... nic!
zadnych wieści w PW ..... tylko Ty mnie opie.....
Małgosia Sz. też mnie opie..... i to wszystko co zyskałam, cholera!
może teraz będzie lepiej ...... ?
czy takie mordki cieszą się powodzeniem .... ekhm, ekhm
Lord, help me be the person my dog thinks I am.
Avatar użytkownika
nie ma mnie
 
Posty: 3496
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 14:31
Lokalizacja: .... nieważne

Postprzez Małgosia Sz Śr, 10.10.2007 09:33

Mała ... no to teraz dopiero będzie! Wywołała Druhna jeża z lasu jak nic!
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez Marysia Śr, 10.10.2007 09:38

Marysiu B. zwyczaj podoba mi się bardzo! Ale nie podobaja mi sie te wielkie domy obok plaży....Marysiu, daj jakieś zdjęcia z urlopu. :D U nas jesiennie, juz zapomniałysmy o urlopach!

Mała, u mnie dwa takie jeże mieszkaja w ogródku. Śpią sobie w składzie drewna! Gdy sie podnosi belkę patrzą na nas leniwymi oczkami....
Avatar użytkownika
Marysia
 
Posty: 3169
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 12:17
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez nie ma mnie Śr, 10.10.2007 09:46

.... to takimi oczkami .... jak moje ..... :):):):)
Lord, help me be the person my dog thinks I am.
Avatar użytkownika
nie ma mnie
 
Posty: 3496
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 14:31
Lokalizacja: .... nieważne

Postprzez Marysia Śr, 10.10.2007 10:39

Mała, no co Ty? Twój jeżyk ma bystre oczka!!! Ty też!!!!!!
Avatar użytkownika
Marysia
 
Posty: 3169
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 12:17
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Bromba Śr, 10.10.2007 14:38


Cześć Jeże i inne kretyn-charki (hi hi)!

Emciu, czapka do ziemi za wierszenkę. Sugestie zostaną rozpatrzone.

Jak ja nie lubię, jak Ściana ma pożar w burdelu na robocie! Wrrr! zaraz otworzę KNOTa i coś powiem tym terrorystom...

A Druhny widziały taki pomnik z Ursynowa? Czy też widzicie dziurę w d? Wklejam bez związku:
Obrazek

Avatar użytkownika
Bromba
 
Posty: 1124
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 10:12
Lokalizacja: z rowu

Postprzez nie ma mnie Śr, 10.10.2007 14:43

...... a co, jest nas dwóch? ..... tych "Jeżów" :):):):)
Lord, help me be the person my dog thinks I am.
Avatar użytkownika
nie ma mnie
 
Posty: 3496
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 14:31
Lokalizacja: .... nieważne

Postprzez iwna Śr, 10.10.2007 14:46

:shock: :shock: .....
a przępraszam uprzęjmnię

co jest przedmniotem
tego niewontplywego
arcydzięgiela?

no kretyn-tłuk jestem
pospolyty
iwna
 
Posty: 2887
Dołączył(a): Pn, 20.08.2007 18:51
Lokalizacja: Duza Wies kolo Malego Miasteczka

Postprzez Bromba Śr, 10.10.2007 14:47

Ba! Mu tu się snobujemy na jeże, na moje oko w HP są co najmniej trzy. Stąd Maszmuna podejrzenie, że kooleżanka nie czyta HP ze zrozumieniem:) Ale Sowa wie lepiej, Sowa wyłaź!
Avatar użytkownika
Bromba
 
Posty: 1124
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 10:12
Lokalizacja: z rowu

Postprzez nie ma mnie Śr, 10.10.2007 14:48

.... Iwna kochana, podano nam opis, cytuję: "dziura w d"

.... Bromba .... nie tylko nie czytam HP ze zrozumieniem ....
ale prawie wcale :)
"a prawie robi dużą różnicę" ....
Lord, help me be the person my dog thinks I am.
Avatar użytkownika
nie ma mnie
 
Posty: 3496
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 14:31
Lokalizacja: .... nieważne

Postprzez Bromba Śr, 10.10.2007 14:57

Hi hi, widziałam tę edycję! Prawie, prawie! O nieczytaniu się nie wypowiem, powiedzmy, że wolność jest:)

Oj, muszę wracać do pracy. PA!
Wasz dziad
Avatar użytkownika
Bromba
 
Posty: 1124
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 10:12
Lokalizacja: z rowu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne