a

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

a

Postprzez rayen Cz, 11.10.2007 18:56

Pani krystyno janduję się ostatnio dość ostro i dobrze mi z tym :
Wróżby kumaka, człowiek z marmuru, człowiek z żelaza, przesłuchanie, pestka - wszystko prawie na raz. Dodatkowa Raz , dwa, trzy i piosenki Młynarskiego.

Myślę o Pani i aktualności przesyłam:
"piątek
2007-10-12 08:00 Ale Kino!
Stan posiadania
Tomek zwraca uwagę na samotną kobietę, która siedzi w przychodni lekarskiej. Wywiązuje się między...więcej »
reż.Krzysztof Zanussi, wyk.Krystyna Janda (Julia), Maja Komorowska (Zofia), Artur Żmijewski (Tomasz), Andrzej Łapicki (Ojciec Tomka), Tadeusz Bradecki (Ksiądz Marek), Artur Barciś (Sąsiad)
Polska 1989
sobota
2007-10-13 20:00 TVN
Niania
Skalskich ma odwiedzić Krystyna Janda. Maks usiłuje na czas jej wizyty pozbyć się Frani z domu, ale...więcej »
wyk.Agnieszka Dygant (Frania Maj), Tomasz Kot, Adam Ferency, Tamara Arciuch, Maria Maciejowska, Emilia Stachurska, Roger Karwiński
Polska 2007
niedziela
2007-10-14 08:00 TVN
Niania
Skalskich ma odwiedzić Krystyna Janda. Maks usiłuje na czas jej wizyty pozbyć się Frani z domu, ale...więcej »
wyk.Agnieszka Dygant (Frania Maj), Tomasz Kot, Adam Ferency, Tamara Arciuch, Maria Maciejowska, Emilia Stachurska, Roger Karwiński
Polska 2007
niedziela
2007-10-14 11:45 TVN
Niania
Skalskich ma odwiedzić Krystyna Janda. Maks usiłuje na czas jej wizyty pozbyć się Frani z domu, ale...więcej »
wyk.Agnieszka Dygant (Frania Maj), Tomasz Kot, Adam Ferency, Tamara Arciuch, Maria Maciejowska, Emilia Stachurska, Roger Karwiński
Polska 2007
poniedziałek
2007-10-15 11:30 CANAL+
Stan wewnętrzny
W grudniu 1981 roku w jachtklubie Stoczni Gdańskiej odbywa się przyjęcie pożegnalne Ewy...więcej »
reż.Krzysztof Tchórzewski, wyk.Krystyna Janda (Ewa Jaskólska), Jadwiga Jankowska-Cieślak (Agata), Janusz Gajos (Jakub), Jan Englert (Jerzy), Marian Opania (Maciek), Bogdan Augustyn, Marek Bargiełowski
Polska 1983
środa
2007-10-17 14:55 Kino Polska
Pani Bovary to ja
Interesujące studium znużonej codziennością mężatki, zajmującej się domem i wychowywaniem syna....więcej »
reż.Zbigniew Kamiński, wyk.Jadwiga Jankowska-Cieślak, Tomasz Grochoczyński, Krystyna Janda, Gabriela Kownacka
Polska 1977
czwartek
2007-10-18 03:15 Kino Polska
Pani Bovary to ja
Interesujące studium znużonej codziennością mężatki, zajmującej się domem i wychowywaniem syna....więcej »
reż.Zbigniew Kamiński, wyk.Jadwiga Jankowska-Cieślak, Tomasz Grochoczyński, Krystyna Janda, Gabriela Kownacka
Polska 1977 "

źródło:www.tv.wp.pl


Obrazek
Obrazek
myślałam robiąc te zdjęcia o Wajdowskich "ludziach" o tym, co było
a co było to było, nie wróci drugi raz.
rayen
 
Posty: 996
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:35

Postprzez Krystyna Janda Pt, 12.10.2007 05:02

Dziękuję. Pozdrawiam serdecznie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja