Pewien felieton

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pewien felieton

Postprzez Rene_761 N, 14.10.2007 11:28

Dzien dobry,
chyba pod wplywem wczorajszej niani zajrzalam na Pani stronę i nie mogę z niej wyjść . Ciekawa, swietnie zaprojektowana, żywa- chyba podobna do Pani.
Przegladałam Pani cv - przypomniałam sobie spektakl w teatrze telewizji- "Wizyta starszej pani"- wspaniała gra aktorska.Przeszłam na link Felietony i zobaczyłam tekst o mężczyźnie- nie pamiętam tytułu- Pani koleżanka ciągle szuka tego jedynego - a zawsze trafia tak samo, to jakby o mnie.
Ja tez marzę o tym jedynym mądrym, wrażliwym, nie-egoiście. A kiedy go spotykam nie widzę że właśnie to jest ON. Dziękuję Pani za ten tekst, w którym mogłam przejrzeć się jak w lustrze i zobaczyc ze ja róznież widzę niewyraźnie, przez mgłę. Teraz, kiedy następny egoista spojrzy na mnie łaskawszym okiem nie rzucę wszystkiego i nie pobiegnę za nim, żeby to ON miał się w czym przeglądać.
Dziękuję i życzę wszystkiego dobrego
Rene_761
 
Posty: 3
Dołączył(a): N, 14.10.2007 11:12

Postprzez Krystyna Janda Pt, 19.10.2007 15:19

A ja rozumiem Panią mimo mgły na oczach. Wszystkie kobiety Panią rozumieją i trzymają kciuki za ostre widzenie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja