Urodziny

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Urodziny

Postprzez GrejSowa Pt, 26.10.2007 19:01

Droga Pani Krystyno

Całe wieki temu, mój chłopak, który miał wprost niesamowite poczucie humoru, zaprosił mnie do kina Polonia na horror pt. "Noc żywych trupów". Tak w ramach randki mnie zaprosił. Nigdy tego nie zapomnę, bo bałam się jak cholera jasna. Ale poza tym, to było bardzo fajnie ;-) Potem odwiedziliśmy kino Polonia jeszcze wiele razy, już na bardziej ambitnych filmach...Sentyment do tego miejsca pozostał mi do tej pory...Ilekroć jestem w Polonii, to wracam choć na moment myślami do tamtych chwil. A dzisiejszej nocy, to niezwykłe...przyśnił mi się ten chłopak, moja pierwsza miłość...w tych samych brązowych sztruksach z Turcji, które przywiozła mu Jego Mama...i wyglądał młodo, jak wtedy...Kurczę, czy faceci nie starzeją się nawet w snach?!

Gratulacje, Pani Krystyno! Niemożliwe stało się możliwe! I ten urodzinowy maraton tego dowiedzie! Powodzenia na dalsze lata i dziękuję za wszystko!!!

Małgorzata Matuszak
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda Pt, 26.10.2007 19:39

Dziękuję. Wielu ludzi ma wspomnienia z kina POLONIA i to jest tak miłe. Urodzinowy maraton w dołkach startowych. Trochę drżymy.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron