ALE JA CHCĘ CIASTKO!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

ALE JA CHCĘ CIASTKO!

Postprzez Magnolia So, 27.10.2007 22:23

Dzień dobry Pani Krysiu!

W ten przyjemny wieczór pragnę napisać do Pani kilka słów.
Dnia 16 października miałam tę ogromną przyjemność ponownie odwiedzić to wspaniałe miejsce, jakim jest Pani teatr i jak się okazuje nie tylko moim zdaniem taki jest.. /z radością bowiem przeczytałam o rankingu Życia Warszawy/. W ów wtorek zobaczyłam spektakl „BOSKA!”. Dotychczas zastanawiałam się – dlaczego tak trudno o bilety, teraz już wiem,
że nie może być inaczej i skąd cała sala pełna widzów...
Idąc na spektakl wiedziałam tylko tyle, że wciela się Pani w nim w rolę najgorszej śpiewaczki świata Florence Foster Jenkins. Zrozumiałe, że można nie umieć śpiewać, a jednak próbować... ale jakie było moje zdziwienie, kiedy znalazłam w internecie fragment śpiewu Florence... że można aż tak źle, że tego nie da się wprost słuchać.. Byłam ciekawa „jak będzie Pani udawać, że nie umie śpiewać”... Bardzo cenię sobie wszystko, co Pani robi i mam dla Pani bardzo dużo sympatii, stąd spodziewałam się że będę zachwycona. Jednak spektakl przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, był bowiem fenomenalny!!!
Oczywiście najbliższe memu sercu jest Pani rola oraz p. Macieja Stuhra. Pani była cudowna, dziękuję za ten wieczór, który przypomniał mi, że jeśli tylko czegoś bardzo chcemy, to nie – możemy to mieć, a – będziemy to mieli!.


Z serdecznymi pozdrowieniami, w ten urodzinowy wieczór...
Urodziny teatru ja będę świętować jutro, o porannej godzinie.. Nigdy nie byłam w teatrze
o godzinie 11ej... A na Pani ręce składam jak najlepsze życzenia z okazji 2 urodzin i oby kolejne lata były tak samo znakomite a raczej jeszcze bardziej na plus... Pamiętam jak swego czasu udzielała Pani wywiadu dla Radio Wawa w ramach "weekendu z Krystyną Jandą" i jak mówiła Pani o swoim marzeniu, które wówczas wydawało się, że może być i pozostać jedynie marzeniem, a ono stało się rzeczywistością - wspaniałym Teatrem Polonia. Udało się Pani stworzyć nie tylko znakomitą scenę teatralną w Warszawie, ale naprawdę wyjątkowe i pełne ciepła miejsce. ps. w żadnym teatralnym bufecie nie jadłam takich pyszności 8) WIELKIE DZIĘKI I OGROMNE GRATULACJE!!!


Klaudia Wojciechowska
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Postprzez Krystyna Janda N, 28.10.2007 08:32

Bardzo dziękuję za ten list . Za życzenia. Za recenzję BOSKIEJ. Kłaniamy sie i zapraszamy do naszych spełnionych marzeń.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja