rachunek + / -

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

rachunek + / -

Postprzez etea So, 27.10.2007 22:38

pierwszy wieczór z własnym netem - traf chciał, że w tę dłuższą o godzinę noc... siedzę zauroczona tempem wyświetlania się kolejnych stron, zadowolona z siebie, że przeinstalowałam się własnoręcznie na nowsze wersje kilku "niezbędnych" akcesoriów i zasmucona :(
nos ryje w klawiaturę, a oczy zerkają jak magnesem przyciągane w prawy dolny róg ekranu z optymistycznie żółcącym się słoneczkiem... naiwnie i podświadomie czekają na odzew, którego raczej nie będzie; smutnie śmieszne - jeszcze 1,5 miesiąca temu miałam kupić drugą komórę - na kartę, w sieci tej samej co on, żeby nam taniej było; cierpliwość mieszałam z uporem, wyczekując kolejny miesiąc na net od KONIECZNIE tej firmy; w końcu - zmuszona nagłym zastępstwem koleżeńskim - zamówiłam neta w innej firmie, pożyczyłam na instalację od pewnego byłego - ciekawe, że obecnego byłego nie przyszło mi nawet do głowy prosić...
1,5 miesiąca temu miałam ukochanego + telefon z rachunkiem 2 x takim, jak wysokość nie najtańszego abonamentu z furą minut / SMS-ów dla wieloletnich klientów - nie miałam domowego neta (firmowy szczęśliwie nam wystarczał na nasze GG)
dzisiaj mam net z żółtym z zazdrości słoneczkiem + telefon z rachunkiem znacznie niższym + byłego ukochanego i pytanie, czy kiedykolwiek tak naprawdę tym ukochanym był i czy gdybym się gryzła w ozór, miast walić prosto z mostu po prostu, zupełnie inaczej wyglądałby wieczór ten?
etea
 
Posty: 35
Dołączył(a): Wt, 09.01.2007 12:08
Lokalizacja: POLSKA

Postprzez Krystyna Janda N, 28.10.2007 08:37

Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości to to nie był Ten....a stan rachunku to nie wszystko. Tego, na Pani poziomie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja