Złote Kaczki

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Złote Kaczki

Postprzez coffee Wt, 30.10.2007 21:28

Pani Krysiu, gratulacje z serca. Nalezy sie Pani jak, ... - no nie dokończę jednak, bo wszystkie popularne dokończenia tego zdania są nie na miejscu :)))
Należy się Pani i już!

Trochę się media za bardzo przejęły tą liczbą 50 jednak. Nie ma już innego zdjęcia, żeby Panią pokazać? :)) NO bez przesady! Proszę spojrzeć:

http://film.onet.pl/0,0,1632426,wiadomosci.html

Panu Jerzemu też gratuluję w liście do Pani, bo on chyba nie ma strony w internecie. Prosze więc przekazać.
Dziś kupiłam Jego książkę zachęcona m.in. radiową audycją, gdzie pan Stuhr przytoczył anegdotę z udziałem Pani córki. Gdy stremowana mówiła: "Bilety są po sto złotych! czy ja dam radę zagrać na miarę oczekiwań widzów?" :)


Pozdrawiam i niech jesień 2007 będzie pikna nadal
coffee
 
Posty: 108
Dołączył(a): Pn, 30.07.2007 23:51
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda Cz, 01.11.2007 08:04

To zdjęcie z filmu Barańskiego, przesadzają rzeczywiście , do tego nie podpisując z czego to jest. Biedna redakcja nie może sobie kupić mojego zdjęcia w którejkolwiek z Agencji zdjęciowych, a zresztą sami mają moje sprzed lat, a do tej nagrody wypada zdjęcie z okresu tych 50 lat dołączyć. No cóż. No trudno. Nie rób drugiemu co tobie niemiłe nie przestrzegają.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja