operator filmowy

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

operator filmowy

Postprzez clio Cz, 08.11.2007 10:26

Witam Pani Krystyno!

Mam pytanie, pewnie bardziej do Pani Męża, ale obiecałam to pewnemu piętnastolatkowi, który jest synem mojej koleżanki. Jasiek zafascynowany fotografią ( ma już duże osiągnięcia i sukcesy ) marzy o tym by zostać operatorem filmowym. Będąc uczniem ostatniej klasy gimnazjum zastanawia się jak pokierować swoją przyszłością. Czy tradycyjnie ogólniak a potem studia wyższe na wymarzonym kierunku czy może są w Polsce szkoły tego typu już na poziomie szkoły średniej? Pozdrawiam w swoim i Jaśka imieniu. Bardzo onieśmieliła go myśl, że mógłby do Pani napisać. Ukłony dla Męża.
Avatar użytkownika
clio
 
Posty: 31
Dołączył(a): Cz, 11.08.2005 17:48
Lokalizacja: mi

Postprzez Krystyna Janda Cz, 08.11.2007 18:05

Liceum a potem Łódzka filmówka, ale tearz cały czas zdjęcia, małe filmy, montaż, małe zadania na wybrany temat ...grać mogą wszyscy, reżyserować każdy, on niech opowiada ujęciami kamerą. Na poziomie szkoły średniej nie wiem, nie słyszałam. Pozdrawiam od siebie i od męża.
Jest podobno liceum fotograficzne. W Toruniu studium przy festiwalu Camera Image. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja