...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

...

Postprzez Anhela Pt, 16.11.2007 12:32

Powiem szczerze, że chyba w całym moim życiu nikogo się tak nie nachwaliłam jak Pani. Jak zapowiadałam, byłam wczoraj na Shirley i znów nie mogę sobie odmówić wyrażenia kilku słów uznania. Miło popatrzeć na kogoś, kto kocha to co robi i jest 100% zawodowcem. Gratulacje! Zabrałam ze sobą wczoraj do Polonii koleżankę. Jak sama przyznała, w teatrze bywała tylko za szkolnych czasów, przy okazji jakiś wycieczek i kojarzyło jej się to raczej z czymś nudnym. Na szczęście zmieniła zdanie!
P.S. Rozbroiła mnie też ostatnio jej wypowiedź na temat filmów. Chciała, żebym poszła z nią do kina. Wybrała kilka propozycji i zaznaczyła: "Wiesz, wybrałam takie lekkie filmy. Takich trudnych to nie lubię, bo zawsze się boje, że ich nie zrozumiem". Jej szczerość naprawdę mnie urzekła i chyba właśnie za to ją lubię :D . Pozdrawiam.
Anhela
 
Posty: 7
Dołączył(a): Wt, 30.10.2007 16:10
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda So, 17.11.2007 07:53

Mnie też to rozbawiło. ja boję sie że będę sie nudziła, właśnie na tych zbyt lekkich, na tych zaangażowanych i ambitnych z kolei, boję się "nadużycia" nie wiem czy będę zrozumiana używając tego określenia, ale mimo to go użyję.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja