Marzenie....

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Marzenie....

Postprzez SavabezWarsa Wt, 20.11.2007 10:11

Droga Pani Krystyno,

dawno do pani nie pisalam, aczkolwiek do pani dziennika zagladam codziennie. Jestem dzis w takim przyjacielskim i pozytywnym nastroju ze musze sie z pania z tym podzielic. Jest pani okropnie inspirujaca i pieknieje z dnia na dzien ale to juz pewnie pani slyszala, nie przychodzi mi w tym momencie nic oryginalniejszego do glowy.
Chce pani tylko napisac ze ostatnio naszla mnie przemozna ochota - tesknota zeby przyjechac do Warszawy na jakis czas , zamieszkac sobie w 5- gwiazdkowym hotelu np. Bristol albo Victoria ... ;))) i wrescie pojsc do pani teatru POLONIA na przedstawienie w ktorym pani gra! Marze o tym a nie moge ot tak sobie sie wyrwac z krainy deszczowcow bo mam tu zobowiazania, ale istnieje nadzieja ze w roku nastepnym przyjade i wtedy na pewno mnie pani pozna , pozytywnie rzucam sie oczy! :)))
Serdecznosci i Przemilego dnia!

p.s. Zdobycie Warsa jest coraz blizej ale to jeszcze potrwa....

Sava z usmiechnietej krainy sercowych romansow..
SavabezWarsa
 
Posty: 9
Dołączył(a): Śr, 26.10.2005 04:20
Lokalizacja: Holandia

Postprzez Krystyna Janda Śr, 21.11.2007 04:15

w takim razie pozostaje mi życzyć zdobycia wyznaczonych celów i spełnienia życzeń. Wszystkiego dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja