...No i po wszystkim.. i niech się kręci!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

...No i po wszystkim.. i niech się kręci!

Postprzez Madulka So, 01.12.2007 10:38

„No i po wszystkim” – gratulacje i niech się kręci.
Znów będzie pretekst do przyjazdu do Poloni, wspaniale.
Taki „prototyp” (spodobało mi się bardzo to określenie premiery przez Panią), to dopiero jest próba nerwów dla całego zespołu, a co dopiero dla Pani. Tym bardziej ukłony i gratulacje dla całej ekipy, już poszło!

Dużo się dzieje i to jest kapitalne, nie ma czasu na głupoty i roztkliwianie się nad tym na co nie mam wpływu. Już za 12 dni, jadę na narty, przedświąteczny wyjazd, pierwszy, kilkudniowy urlop w tym roku, więc pełna radość. Trzeba jeszcze dopiąć wszystkie zawodowe, domowe i inne sprawy tak by mieć spokojną głowę oddaną wyłącznie białemu szaleństwu. Tym bardziej, że powrót 23 grudnia, a wigilia to przez ostatnie lata mój kulinarny obowiązek, choć i trochę pasja. Uwielbiam kuchnię na święta, ten zapach, kilka potraw robionych na raz, ten cały bałagan, buraki, ziemniaki, sałatki, mięsiwa, oj już się głowa rozmarzyła. No nic będę miała całą noc na przygotowanie, zdążę, w końcu to czas magiczny, prawda?!

Ostatnie dni wspaniałe, zwłaszcza zawodowo, za mną wyczekiwane i przygotowywane w najdrobniejszych szczegółach spotkanie. Poszło dobrze, a nawet bardzo dobrze. Miało być wyjątkowo, na tym mi zależało i chyba się udało. Bo i gość był bardzo, bardzo wyjątkowy.

Wszystkiego dobrego,
pozdrowienia z grudniowego nad morza

Magda

p.s.
Mam nadzieję, że uda się Pani znaleźć choć chwilę wytchnienia, by po premierowe emocje mogły spokojnie opaść. Intensywność Pani pracy robi wrażenie, niedawno wielkie przedsięwzięcie - urodziny Teatru, a zaledwie troszkę ponad miesiąc później premiera. O granych w między czasie sztukach nie wspominając i jeszcze Dziennik i odpisywanie na forum i i i i tysiące, o których wie tylko Pani. Tym bardziej dużo, dużo sił i samych przyjaciół wkoło.
Avatar użytkownika
Madulka
 
Posty: 348
Dołączył(a): Pn, 11.09.2006 21:06
Lokalizacja: Gda

Postprzez Krystyna Janda So, 01.12.2007 13:12

Dziękuję za list . Mam nadzieję teraz bywać więcej w domu. Dobrych nart i Świąt.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja