Królowo!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Królowo!

Postprzez 100_lec Śr, 02.01.2008 19:41

Kłaniam Ci się do stóp.

A co to takiego Jędrek ostanimi czasy zrobił,że go tak tu chwalą,ha?
Swoją drogą niech Pani pozdrowi chłopaków.Zaglądają tu oni czasem?Jeszcze męża niech Pani pozdrowi!

Heh..nie no to właściwie kompletnie bez sensu.Przecież i tak z pewnościa nie zejdzie Pani teraz na śnadanie i nie powie kochanemu;"Edwardzie,masz pozdrowienia od 100_lca".Zabawne.Ale i tak nie wcisnę teraz delete,bo być może moja refleksja sprawi,że jednak mu to Pani przekaże i doda jeszcze,że dla mężczyzny to napewno wielkie szczęście mieć taką kobietę przy sobie,jak Pani.I i z Pani też pewnie szczęściara.Chyba fajny ten Pani mąż.
(a`propos-choć z pewnością już Pani nie pamięta-żałuję,ale Mężczyzna Przyszłości póki co niedoczekany...A kolejne pytanie pozostawiam narazie bez odpowiedzi,bo się jakby zawstydziłam.Nieistotne,nieważne to.)
I jeszcze!Musze,musze wspomnieć o "Kochankach mojej mamy"-jestem pod ogromnym wrażeniem produkcji.Historia ukazana w niezwykły sposób,który mną wstrząsnał i wzbudził tyle emocji.Rafał jest fenomenalny!!!!A Pani solą tego filmu.


Prosze Pani,prosze Pani,jak ja dziękuje!!Jak ja bardzo dziękuję!
100_lec
 
Posty: 22
Dołączył(a): Cz, 24.05.2007 23:53

Postprzez Krystyna Janda Cz, 03.01.2008 07:36

Pozdrawiam i pozdrowienia przekażę. Wszystkiego dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja