pare slow...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

pare slow...

Postprzez Piotr z Florydy Pn, 03.03.2008 04:20

Dzien dobry Pani Krystyno !!!
Mam nadzieje, ze kolejny tydzien zaczal sie dla Pani dobrze. Moj w sumie sie jeszcze nie zaczal, ale ten konczacy sie - po prostu chce zeby sie juz skonczyl. Nie wazne....
Tak sobie siedze wieczorkiem z kubkiem herbaty i paczka krakersow przy komputerze i czytam, czytam, czytam i przypadkiem natknalem sie na wywiad z Panem Andrzejem Wajda, w ktorym mowi troszke o swoim ostatnim filmie, jak i wyjasnia pewne niedomowienia rzeklbym raczej polityczne, ale nie to mnie zaintereswoalo, bo tego tematu, to ja w ogole nie ruszam!
Co mnie tknelo natomiast, to jego wielka chcec zrobienia filmu z Pania wlasnie i jednoczesnie niemoc podjecia sie tego projektu, poniewaz nie ma takiego scenariusza, ktory bylby dobry dla Pani. Pan Wajda mowi, ze nie spotkal sie jeszcze z niczym co by ukazywalo taka zlozonosc kobiety, ktora Pani moglaby przedstawic. Strasznie mi to zaimponowalo, co tez poniekad przestraszylo, bo jednak chcialbym aby taka mozliwosc sie pojawila.
Mam nadzieje, ze cos na horyzoncie sie pojawi i znow bedziemy mogli podziwiac duet Wajda - Janda.
Serdecznie Pania pozdrawiam z rozgrzewajacej sie Florydy
Piotr
Piotr z Florydy
 
Posty: 44
Dołączył(a): N, 27.02.2005 16:35
Lokalizacja: Fort Lauderdale

Postprzez Krystyna Janda Pn, 03.03.2008 23:09

ma to być film na kanwie opowiadania Iwaszkiewicza " tatarak" ale rzeczywiście żadne wersja scenariusza jeszcze nie była zadowalająca na tyle żeby myśleć o projekcie w najbliżej przyszłości. Pozdrawiam . Poprawy nastroju życzę i lepszego tygodnia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja