Dowodzik proszę

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dowodzik proszę

Postprzez amc So, 12.04.2008 19:43

Droga Pani Krystyno,

Trzymam kciuki za kolejną premierę w POLONII.
Obrazek
Jestem pewna że wszystko super. Świetny text Pani wybrała. No i przyznam się że jestem bardzo ciekawa jak Pani Maria z Panem Andrzejem razem zagrają. Czy tak cudnie jak Pani i Pani Maria?..ah pewnie i tak nie bedę obiektywna w ocenie, bo chociaż Pan Andrzej jest bardzo dobrym aktorem (techinka, doświadczenie...), jakoś tak do Pani mam więcej sentymentu...
więc jak się ocenia posługując się kryteriami emocjonalnymi a nie logicznymi to nie powinno się sobie wierzyć.

Zawsze strasznie się wzruszam jak czytam repertuar i tam "Dodatkowy spektakl!" i "Bilety wyprzedane!", bo znaczy się że u Was dobrze. Na te wyprzedane to czasem troche się wkurzam. Bo znaczy że nie zdążyłam kupić biletu, a nie zawsze mam czas (raczej zwykle nie mam) żeby zaglądać regularnie na e-bilet.

Ja w zasadzie z takim pytaniem. Czy Dowód będzie we wrześniu grany? Bo ja dopiero wtedy bedę w PL a tak bym chciała to zobaczyć.

Bardzo serdecznie Panią pozdrawiam i życzę jeszcze masy udanych premier w POLONII. No i za remont też trzymam kciuki.
I chociaż troszkę wiosny w sercu życzę. Choćby tej takiej premierowej wiosny. Inne wiosny może też kiedyś przyjdą.
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda Cz, 17.04.2008 20:36

Dowód ? Czy we wrześniu, chyb atak. To zależy od terminów aktorów. Premiera udana . Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron