parowki i ketchup

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

parowki i ketchup

Postprzez Piotr z Florydy Śr, 16.04.2008 03:33

W sumie to nie wiem po co pisze, bo nie mam nic znaczacego do powiedzenia i nie chcialbym zabierac Pani cennego czasu. Ogolnie jednak naszla mnie taka potrzeba, zeby cos tu nabazgrac....... Przepraszam.....
Siedze sobie tak nad talerzem z parowkami i ketchup'em ( bo musztarda wyszla akurat) i popijam jakies wino - sam nawet nie wiem co to za, ale nawet smakuje i tak sobie czytam wpisy roznych ludzi mysle po pierwsze jak dziwni sa niektorzy a zarazem jak fajni. Nie wiem czy to dobre slowo, ale tak mi jakos akurat pasuje. Podobaja mi sie bardzo te zwykle wpisy. Slowa od serca, takie normalne, a zarazem bardzo intymne. Czasem nawet mysle, ze byc moze to jest jedyna droga dla niektoych aby moc dac upust swoim emocjom, czy tez przemysleniom. A dla innych - nie wiem.... przepraszam, jesli kogos uraze, ale czasem cala wypowiedz brzmi tak trywialnie, malostkowo, ze bywa po prostu nie do rzeczy.
No tak - mialem nie pisac o niczym a wyszlo, ze wymyslam niektorym.
Nie chcialem - przepraszam.
Dla Pani - Pani Krystyno jedyne czego zycze, to wytrwalosci i stalowych nerwow. Zycze aby mogla Pani w koncu sie do nas odezwac - nie poprzez te kilka slow w odpowiedzi do postu, ale tak ogolnie.
Strasznie, ale to strasznie za Pania tesknie !!!!!!
I to jest chyba wlasnie to, co chcialem napisac.... Tak..... to jest to !!!
Pozdrawiam bardzo mocno, z wielkim usmiechem !!!!!!
Piotr z Florydy
Piotr z Florydy
 
Posty: 44
Dołączył(a): N, 27.02.2005 16:35
Lokalizacja: Fort Lauderdale

Postprzez Krystyna Janda Cz, 17.04.2008 21:05

Pozdrawiam panie Piotrze. Smacznego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron