4.17 albo ja zwariowałam

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

4.17 albo ja zwariowałam

Postprzez amc N, 11.05.2008 06:22

Droga Pani Krystyno,

właśnie od kilku dni zastanawiam się na serio Czy ja zwariowałam? albo może Polska zmieniła strefe czasową??? albo była jakaś zmiana z czasu letniego na jeszcze bardziej letni...albo ja już kompletnie zgłupiałam bo z geografi i matematyki nigdy super prymusem nie byłam.... :( :( ale dziś rano (moja noc) widząc Panią na Forum pomyślałam o już po 6tej... w Polsce, i co?? ide przeglądać wpisy a tam jak byk stoi:
PANNA COTTA
Nie, 11.05.2008 05:45
Krystyna Janda
:shock: :shock: :shock:
więc się załamalam po raz kolejny i postanowiłam to jednak sprawdzić:
Poznań:
http://24timezones.com/pl_czas/poznan_czas_lokalny.php
06:57:46, niedziela 11, maj 2008 CEST AM/PM
Atlanta:
http://24timezones.com/pl_czas/atlanta_czas_lokalny.php
00:59:57, niedziela 11, maj 2008 EDT AM/PM

a jak zmienie ustawienia mojego profilu na czas (teoretycznie) atlanty to ten sam wpis

PANNA COTTA
Sob, 10.05.2008 23:45
Krystyna Janda
:shock: :shock: :shock:

a na prawde było po 24 przed chilą jak to czytałam...
Więc chyba forum ma inna godzinę niż czas w Polsce, choć chyba zawsze miało czas Polski, nie :?: :?: albo ją jakoś inaczej liczy :?: :?: Co zupełnie mi nie przeszkadza, ale tak chciałabym wiedziec czy ma inną czy już ze mną tak źle? :? :? :? a moze to mój windows?? ratunku!! w końcu jestem blondynkOM a to jest kOMputer :cry: :cry: :cry: Tak więc która była u Pani godzina?

pozdrawiam, udanego Kalisza.

A.
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda Wt, 13.05.2008 04:51

Moja bezsenność jest w każde strefie czasowej taka sama. No a każdy wyjazd do Ameryki kosztuje mnie rozregulowaniem zupełnym. No ale nei pisze bo mój lekarz by sie załamał. Trochę Go oszukję. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja