Edyta Geppert

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Edyta Geppert

Postprzez paulka162 So, 14.06.2008 15:56

Dużym zaskoczeniem był dla mnie wczorajszy wpis w dzienniku. Zaskoczeniem bardzo pozytywnym, dzięki któremu dzień zaczął się cudnie i był taki aż do końca :) Edyta Geppert jest moją ukochaną Artystką. Poruszyła moje serce już dawno i od tamtego czasu bywam bardzo często na Jej recitalach. To, że w innym mieście-nad morzem czy na śląsku- nie gra roli, odległość przestała być ważna. Niedługo znów będzie mi dane Ją usłyszeć i zobaczyć. To zadziwiające jak taka krucha osoba może wydawać z siebie tak potężne dźwięki! Podczas recitalu daje z siebie tyle, że we mnie również budzi niepokój. Wyzwala w słuchaczu emocje, które nie pozwalają normalnie funkcjonować przez jakiś czas, a zarazem nadają życiu sens. Po każdym występie wychodzę poruszona do głębi oraz, jak Pani, lekko zaniepokojona o Nią. Z Pani dziennika, proszę wybaczyć, ale nie zrozumiałam czy była Pani na recitalu czy tylko Ją Pani słyszała.
Już nie mogę się doczekać nowej płyty. Kilka piosenek będzie całkowitymi niespodziankami. NA szczęście zostało tylko trochę ponad 2 miesiące do premiery.
Pozdrawiam serdecznie.
"Niby wszystko takie jasne, a tak ciemno"
Avatar użytkownika
paulka162
 
Posty: 1621
Dołączył(a): Śr, 17.01.2007 15:42
Lokalizacja: szósta chmurka na lewo, patrząc pod słońce

Postprzez Krystyna Janda Śr, 18.06.2008 22:26

Widziałam i byłam na recitalu. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja