zimna woda zdrowia doda ;)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

zimna woda zdrowia doda ;)

Postprzez amc Pt, 29.08.2008 03:23

Droga Pani Krystyno,

regrette tu pisze o srebrnym medalu... po przeczytaniu Pani Dziennika tak w pracy dziś myślałam właśnie o medalu (ja wcale nie czytam Forum i Dziennika w pracy ;) )...jak spojrzałam na tą wodę co to ma Pani do niej wejść.. a raczej już pewnie weszła...
wygląda jakby była A) zimna B) brudna (czy pod tą wodą coś widać?? :shock: ... bo wygląda jak po zawkicie glonów wszelakich). Może ja mam jakieś zaburzenia lękowe i pasjonaci pływania-nurkowania to uwielbiają... ale ja bym chyba nie weszła do tej wody :? :? Poza wodą, w aspekcie praktycznym, widoczki sielankowe...

no i tak myślałam o medalu za wejście do tej wody....i z tego co mi się pokazało pod złote medale ten mi się najbardziej spodobał :oops: :oops: :oops: więc przesyłam:
Obrazek (przepraszam za krypto-reklamę...)

pozdrawiam bardzo serdecznie
i wracam sobie wygodnie popracować
w miłym ciepłym klimatyzowanym gabinecie ;)
jak dobrze ze ja nie musze do zadnej wody.....
A.
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda Pt, 29.08.2008 21:00

Pod wodę tak naprawdę w jeziorze Białym bo ma podobno widoczność do 4 metrów . Ale zimno będzie to pewne, na razie tylko tak wchodziłam , pływałam i wychodziłam. Scena tonięcia w poniedziałek. Pozdrowienia ślę do klimatyzowanego gabinetu.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja