Nowa,zdezorientowana,zachwycona...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Nowa,zdezorientowana,zachwycona...

Postprzez Monika_Marta32 Pt, 05.09.2008 12:16

:oops: Witam Pani Krystyno!


Jestem tu nowa,niekoniecznie zagubiona,ale za to zachwycona Pani książka www. malpa2.pl. Od zawsze jestem Pani wielbicielką co prawda tylko z okienka TV , ale jestem!.Przyznaje sie bez bicia ,że nie śledziłam az tak dokładnie Pani kariery i to że powstały tak rewelcyjne książki dowiedziałam sie zaledwie przedwczoraj,przeczytam wszystkie od dechy do dechy pomiedzy wychowywaniem dzieciaczków, wychowywaniem psa,szukaniem pracy, doszkalaniem się i robieniem marynat z grzybków;D W małpie2.pl odnalazłam siebie , a myslam ,że tylko ja jestem tak zakrecona bez urazy...;D
Na zakończenie mam pytanie czy grywa Pani jeszcze na wyjazdach,Wiem że posiada Pani swój piękny teatr dlatego pytam i liczę ,że zagości Pani jeszcze w naszym skromny mieście Zielonej Górze ,a jeżeli tak to kiedy?
Serdecznie pozdrawiam i życze wszystkiego dobrego:) :D :D :D
Monika_Marta32
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pt, 05.09.2008 09:35

Postprzez Krystyna Janda N, 07.09.2008 07:22

www.teatrpolonia.pl tam wszystko i o wyjazdach. A ja na razie gram mało ale wyjazdy planują jak skończę film i wyreżyseruję " Boga". Pozdrawiam serdecznie
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron