nowy dom i genetyka

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

nowy dom i genetyka

Postprzez amc Śr, 01.10.2008 13:03

Droga Pani Krystyno,

podobno to co się śni pierwszego dnia w nowym domu to jakieś tam ważne, że wróżba etc etc. Oczywiście (chyba ;)) nie wierzę, ale śniło mi się właśnie pierwszej nocy że spóźniłam się do POLONII :oops: :oops: :oops: idąc na spektakl (na 3 Siostry konkretnie). Spóźniłam bo zaspałam.. w tym śnie. Można zaspać na 15tą?? :roll: :roll: Pewnie możną. :( :( :( Ale tak to chyba nie jest dobra wróżba co nie?

A co do 3 Sióstr. Cudnie. I tak chodzę i opowiadam znajomym że cudnie się bawiłam w weekend w Teatrze (bez podania nazwy). A oni na to nieodmiennie i bez zastanowienia: "Byłaś na Jandzie!". :lol: :lol: :lol: Więc na tak postawione pytanie/stwierdzenie odpowiadam: "Nie. Na Marii Seweryn", i dowiaduję się że "A tak..tak to to samo" :shock: :roll: :lol: :lol: No i coż??? tak to bywa z tymi dziećmi???
A co do genetyki i tych tam...Lena ma śliczny kolor włosów. Siedzę, zazdroszczę i rozpaczam ;) nad tym że moje już nie takie śliczne. Złośliwie "na starość" ściemniały i już tylko fryzjer...szkoda że nie da się zawsze mieć naście lat. :evil:

Ja tam abonament płacę, ale mam nadzieję że Prezes czy mu podobne jednostki zapadną się.. na zapadni ze wstydu. A poza tym w nowym domu mam Telewizje N i Polsatu nie mam :( ale na Forumowiczów z FanClubu można liczyć (Aga AJLOWJUCIE!!) więc czekam na nagrane DVD z koncertem pro LW. Dobrze że jest Forum, bo moi zwykli znajomi na hasło nagraj bo KJ... już dostają apopleksji :) ;) (ile można, nie?)

a.

ps. Z bliska Pani jeszcze szczuplejsza niż ze sceny :shock: :shock: :shock: Czy Pani tylko ogląda drzwi do lodówki? Czy czasem je jeszcze otwiera??

pps. Jeśli znajdzie Pani jutro martwego pracownika kas, to znaczy że został przeze mnie zacałowany na śmierć z tej radości. Idę odebrać jutro bilety na grudzień i są te miejsca co chciałam. No dobrze. Już się nie egzaltuje jak idiotka. Bardzo bardzo ciepło pozdrawiam.
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda Śr, 01.10.2008 21:02

Pozdrawiam nie bardzo zagłodzona. Ale kamera pogrubia o 7 kilo jak obliczono. Ale bardziej chudnąc już mi się nie chce. tatarak skończony. Pozdrowienia i do zobaczenia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja