Rok magicznego myślenia

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Rok magicznego myślenia

Postprzez GrejSowa N, 05.10.2008 17:27

Droga Pani Krystyno

Dawno nie pisałam do Pani, ostatnim razem chyba po trzecim spotkaniu z Shirley, w końcu maja, na którym byłam z moim synem, Miśkiem. Oboje zresztą napisaliśmy potem do Pani. Dla Miśka była to pierwsza wizyta w Polonii, pierwsze spotkanie z Shirley i pierwszy list do Pani. Odpisała obojgu nam wtedy Pani tak ciepło i serdecznie, dziękuję również w jego imieniu. To wszystko było dla niego ogromnym przeżyciem, wielką radością. Dla mnie tym większą.

Od 31 lipca jestem w Dublinie. 20 sierpnia rozpoczęto sprzedaż biletów na spektakle w ramach Festiwalu Teatralnego. Podarowałam sobie odrobinę luksusu i kupiłam bilet na jedno wybrane przedstawienie. Wczoraj obejrzałam w Gaiety Theatre „Rok magicznego myślenia” w wykonaniu Vanessy Redgrave. W trakcie sztuki moje myśli wielokrotnie kierowałam ku Pani... Ten spektakl zostanie we mnie na bardzo długo, może nawet i na zawsze.

Zamieszczam zdjęcia sprzed i po spektaklu. Pomiędzy nimi zdjęcie Pani Redgrave, które znalazłam w internecie, a które pochodzi ze Strasburga.

Najserdeczniej Panią pozdrawiam, kłaniam się nisko za 3 lata Polonii i życzę wielu sukcesów na przyszłość!

Małgorzata Matuszak

Obrazek

Obrazek

Obrazek
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda N, 05.10.2008 20:36

Słyszałam o tym spektaklu. "Rok magicznego myślenia" , przygotowuje tu w Warszawie pani Ewa Błaszczyk. U mnie na półce stoi książka , wydana w Polsce w tamtym roku chyba. serdecznie pozdrawiam i wszystkiego dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja