Przedstawienie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Przedstawienie

Postprzez Anisto Cz, 16.10.2008 16:20

Szanowna Pani Krystyno!
Bardzo długo zbierałam sie do napisania tego listu i za kazdym razem nie miałam odwagi. Jestem z Grodziska Mazowieckiego ( własiwie urodziłam się i wychowałam na Ślasku, ale obecnie mieszkam w GM) czyli można powiedzieć, ze prawie jesteśmy "sąsiadkami". Dlatego też postanowiłam zwrócić się do Pani z wielką prośbą. Otóż w przedszkolu ( przedszkole prowadzone przez siostry - Zgromadzenie sióstr Miłosierdzia Bożego w Grodzisku Mazowieckim), do którego uczęszcza mój młodszy syn co roku rodzice wystawiają przedstawienia (bajki) dla dzieci. W tym roku również rozpoczęliśmy już próby do bajki pt. "Trzy strzały" - scenariusz jest w całości wymyślony i napisany przez nasze koleżanki. Moja prośba jest nastepująca, choć zdaję sobie doskonale sprawę z tego , ze chyba nie realna, ale co tam, "raz kozie śmierć": Czy nie zechciałaby Pani odwiedzić nas choć raz na próbie i posłużyć nam swoimi bezcennymi radami? Wiem, ze jest Pani bardzo zapracowaną osobą, więc z góry przyjmuję Pani odmowę i rozumiem doskonale, ale z drugiej strony nie muszę nawet chyba opisywać jaki to byłby dla nas zaszczyt.
Z wyrazami szacunku i pozdrowieniami
Anita Stojanowska - Żaba Zosia
Anisto
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 16.10.2008 10:21

Postprzez Krystyna Janda Pt, 24.10.2008 20:45

Niestety przygotowuję premierę w teatrze, siedzę tam do rana do nocy. Pozdrawiam. Udanego występu dzieciom życze.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja