nie dostępny teatr

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

nie dostępny teatr

Postprzez marckane Wt, 18.11.2008 16:36

Pani Krystyno jestem wielkim fanem pani talentu ,przychodziłem na wszystkie sztuki z udziałem pani do teatru powszechnego( było bardzo łatwo dostać bilet) kiedy pani odeszła ogarnął mnie strach ze to koniec ale kiedy powstał teatr polonia przychodziłem z wielka chęcią. Choć teraz juz nie chodzę bo tak jak na początku można było wejść i kupić choć by wejściówkę tak teraz nie można chyba ze stanie sie w kolejce juz o 16 i to nie zawsze daje gwarancje kupna biletu. Niestety nie stać mnie na bilet który kosztuje całą moją dniówkę, szokiem jest to ze teatr polonia jest na rzecz kultury ale zdaje mi sie ze nie dostępny dla wszystkich ,przykre jest to ze teatr jest dla bogaczy bo ceny sa zwariowane, ja rozumiem ze musi zarabiać ale jak młodzi ludzie maja poznawać i ukulturalniać sie jak ceny biletów przerastają ich możliwości, mówi się ze Polacy rzadko chodzą do teatru ,chyba powinno sie powiedzieć ze teatr nie jest dla biednych polaków .Jeszcze jedna najbardziej nie mila sytuacja z teatrem polonia. Jestem dziennikarzem pewnej gazety nie wymienię nazwy ,bardzo chciałem napisać o pani o teatrze o planach na nowy rok ,bardzo chciałem bo bardzo panią cenie , niestety zostałem potraktowany nie fajnie, prosząc teatr o materiały nie dostałem nic ,zupełnie nic. Napisałem o innym, tam z wielką powaga mnie potraktowano dając materiały prasowe, zapraszając na premierę i inne wydarzenia kulturalne. NIE było by tak przykro gdyby nie to ze to pani i pani teatr. Kocham teatr chodzę na studia związane z teatrem i wiem ze tak nie powinno być. SERDECZNOSCI
marckane
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 18.11.2008 15:50

Re: nie dostępny teatr

Postprzez Krystyna Janda Cz, 20.11.2008 00:02

Serdeczności. Bardzo mi przykro. Mam jednak zaufanie do moich pracowników i nie sadze żeby Marta potraktowała źle kogokolwiek. Proszę porównać ceny biletów warszawskich , także tych państwowych, w których teatry maję dotację. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja