Dzis nie Pani, nie ja tylko one...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dzis nie Pani, nie ja tylko one...

Postprzez soprys Pt, 21.11.2008 17:57

Witam serdecznie Pani Krystyno! Nie bede ukrywac, ze uwielbiam Pani charyzmatyczna osobowosc, wyglad, slowa jakich Pani uzywa i w jaki sposob przekazuje to co ma do powiedzenia ale dzis nie chce pisac o tym wszystkim. W moim centrum zainteresowania sa konie, ktore w bestialski sposob przeworzone sa z Polski do krajow w ktorych najwiecej jada sie konine (Wlochy, Francja). Na pewno nie jest to obcy temat dla Pani ale staram sie przypomniec i uczulic na krzywde jaka dzieje sie tym tak madrym, wrazliwym i pieknym zwierzetom. Osmiele sie prosic Pania o najmniejsza pomoc w tej sprawie. Jest Pani wplywowa osoba na ziemi i pomyslalam, ze moze ...no nie wiem. Jest wielu ludzi, ktorzy chcieliby pomoc ale nie wiedza gdzie i jak? Podaje link do filmu na "you tube"...nie dla dzieci ;'( Sa tam tez inne filmy, ktorych nie zdolalam obejrzec do konca...Dziekuje za czas oraz za Pani nieziemski i bogaty w dobra energie dziennik. Magda.

http://pl.youtube.com/watch?v=j9Gtm5jKCpY
soprys
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pt, 21.11.2008 17:18
Lokalizacja: USA

Re: Dzis nie Pani, nie ja tylko one...

Postprzez Krystyna Janda So, 22.11.2008 08:48

Pozdrawiam . Obrona takich koni i całym problemem zajmuje sie gorąco pani Agata Buzek. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja