Tomaszów dziękuje!!!!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Tomaszów dziękuje!!!!

Postprzez karibuni Pt, 28.11.2008 23:56

Pani Krystyno... Nie wiem czy moge pisać w imieniu wszystkich Tomaszowian, ale na pewno w imieniu tych którzy byli w ten wieczór z Panią- Zaczarowała nas Pani, zachwyciła, trochę rozbawiła, ale też skłoniła do refleksji, wzruszyła, dodała energii. Przede wszystkim chciałabym podziękować za to, że swoimi "odwiedzinami" pokazała Pani, że również moje miasto zasługuje na sztukę przez duże "S", zagraną - jak zawsze na 100 % i że warto przyjechać także tu. Pani Krystyno, widziałam Panią w wielu sztukach, w Powszechnym, Polonii, ale dziś czułam sie podwójnie zaszczycona, wyrózniona i niewyobrażalnie szczęsliwa, bo mogłam Panią podziwiać w moim rodzinnym Tomaszowie. Dziękuję po stokroć i oczywiście czekamy na kolejne odwiedziny :) . Katarzyna P.S. A propos, podsunęła mi Pani pomysł na kolację- oczywiście spaghetti w pomidorach, sok pomidorowy, pomidorowa, mniam..
karibuni
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 28.11.2008 22:58

Re: Tomaszów dziękuje!!!!

Postprzez Krystyna Janda So, 29.11.2008 07:57

Bardzo, bardzo dziękuję. Pozdrowienia dla wszystkich Tomaszowian na czele z Panią. Było mi miło.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja