Wielkie dzięki!!!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Wielkie dzięki!!!

Postprzez Mała So, 29.11.2008 12:20

Witam bardzo serdecznie Pani Krystyno.
Jestem od zawsze miłośniczką Pani talentu,odwagi oraz wielkiej charyzmy w dążeniu do celu , mam na myśli Teatr Polonia , moje gratulacje i szczery podziw .Dziś rano zobaczyłam Panią w programie Dzień dobry TVN i zebrałam się na odwagę napisać kilka słów , miałam zamiar zrobić to już kilka razy ale wydawało mi się , że to jakieś takie nie realne aby tak wielka aktorka miała czas odpisać zwykłemu widzowi.Powiem szczerze ,że gdy oglądajc transmisję z rozdania Róż Gali zobaczyłam Panią na scenie i tę owację na stojąco wszystkich tych ludzi na widowni miałam w oczach łzy , oczywiście ze szczęścia , bo myślę ,że zasługuje Pani na szystkie nagrody tego świata a w naszym kraju nie ma i długo nie będzie tak wielkiej i wspaniałej aktorki i cudownej,ciepłej kobiety.
Moim ogromnym marzeniem jest zobaczyć Panią na żywo na deskach Pani teatru , mieszkam w małej miejscowości oddalonej od Warszawy ok.120 km. i wyjazd do stolicy na taki spektakl to spora wyprawa.Wiem jednak,że nadejdzie taki dzień i zasiadę na widowni Pani teatru.
Bardzo serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wszystkie filmy w których Pani zagrała,za książki które Pani napisała,felietony w czasopismach,no i oczywiście za tę stronę i życzę dalszych sukcesów i kolejnych nagród.
Z wyrazami szacunku wierna fanka.
Mała
 
Posty: 1
Dołączył(a): So, 29.11.2008 11:17

Re: Wielkie dzięki!!!

Postprzez Krystyna Janda Pn, 01.12.2008 21:52

Serdecznie Panią pozdrawiam , zapraszam do teatru i życzę wszystkiego dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja